Võrulasest N Liidu meister läks manalateele

Möödunud nädalal, 15. oktoobril suri Madis Mõõk, Võrust pärit NSV Liidu võrkpallimeister kuulsast Kalev-68 meeskonnast, kirjutas Volley.ee. Madis Mõõk sündis 15. juulil 1948 Võrus, lõpetas seal keskkooli ja spordikooli. Seejärel kutsuti Jaan Gutmanni andekas õpilane Tallinna Kalevisse ja Eesti koondisse. Tollaste kriteeriumide järgi pikk (190 cm) Mõõk mängis Eesti koondises aastaid, täitis meistrinormi, tuli Eesti

Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi poisid võitsid
EKSLi põhikooliastme jalgpalli meistriliiga

Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi vutimeeskond võitis Eesti koolispordi liidu 6.-9. klasside meistriliiga finaalturniiri. Läinud nädala neljapäeval Viljandis toimunud finaalturniiri alustasid Võru poisid 1:0 võiduga Põlva ühisgümnaasiumi üle, kusjuures võiduvärava lõi turniiril võrulaste parimaks mängijaks tunnistatud Talvar Henning alles tasavägise mängu lõpuminutil. Teises kohtumises alistati Henningu väravatest Keila kool 2:0. Kaks viimast mängu olid raskemad, kuid nii

Võru U20 võrkpallineiud võitsid tsooniturniiri

Võru spordikooli U20 võrkpallinaiskond võitis nädalavahetusel Võrus omaealiste Eesti karikavõistluste tsooniturniiri ja pääses 12.-14. novembrini Tallinnas toimuvale finaalturniirile. Teisena pääses Võru tsooniturniirilt edasi Tallinna VK Täht, veel osalevad finaalvõistlusel Viljandi spordikool, Saaremaa spordikool, Pärnu spordikool ja Jõgeva.

Selgusid tänavused Võrumaa motokrossimeistrid

Võrumaa tänavusteks meistriteks motokrossis tulid laupäeval Vaabinas ja pühapäeval Kaperas toimunud etappide kokkuvõttes Taimar Taaber (MX1), Janno Schmidt (MX2), Karel Kutsar (85 cm3), Jan Jakobson (65 cm3), Tauri Liivamägi (50 cm3), Raino Käär (mini MX) ja Olavi Saarme (quadracer). Kaks meistrit ühel pildil: Jan Jakobson (vasakul) ja Karel Kutsar. Foto: erakogu Tulemused Pildid: Vaabina etapp,

Mirko Kaunis jõudis noortesarjas esikolmikusse

Saaremaal Orikülas laupäeval toimunud etapiga lõpule jõudnud Texaco-Havoline noortesprindi karikavõistlusel saavutas Võrumaa noortest autosportlastest parima koha Mirko Kaunis, kes J16 klassis tuli kolmandaks. J18 klassis sai Jaanis Tull neljanda koha. Saaremaal võistles võrulastest ainult Triinu Meltsov, kes J16 klassis oli viies ja hooaja kokkuvõttes kuues. J16 klassis võitis sarja Sander Sepp ja J18 klassis Tony