Munamäe–Võru maastikujooksu võitis Margus Koor

Täna 26. korda peetud Munamäe–Võru maastikujooksu võitis kindlalt Margus Koor, kel 13,1 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus aega 45 minutit ja 47,5 sekundit. Võru Lõunalõvi staierile oli sel võistlusel juba neljas esikoht, varem on ta jooksu võitnud ka aastatel 2004-2006. Teiseks tuli tänavu Tiit Kibuspuu (+2.14,1) ja kolmandaks Tiit Toomas (+2.49,6). Naiste parim Monika Irves

Võru JK lõpetas II liiga turniiri võiduga

Tulevaks aastaks Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigasse langenud Võru JK lõpetas II liiga lõuna-läänetsooni turniiri positiivse noodiga, alistades täna Väimelas FC Elva 3:0 (0:0). Külalised mängisid kümnekesi, kuid sellist hoolimata oli mäng esimesel poolajal enam-vähem võrdne. Kumbki pool siiski skoori avada ei suutnud, sest libedal väljakul ei suudetud näidata just parimat jalgpalli ja tehti palju valesööte.

Antsla vald võitis ühe õhtuga kaks mängu

Tiitlikaitsja Antsla vald alustas Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlusi kahe võiduga, alistades eile pärast 34:42 kaotatud poolaega 75:68 Antsla KSK ning seejärel 105:83 (50:32) ka BC Romani. Esimeses mängus oli Antsla valla meeskonna resultatiivseim 25 punktiga (kolm kolmest) Mario Mölder, teises mängus 32 punktiga Kristo Eisenberg. Antsla KSK parimana viskas Sten Põder 18 punkti (3 kolmest),