Võrumaa judokatele kaks hõbemedalit

Täna Tartus toimunud Eesti spordiliidu Jõud lahtistel judomeistrivõistlustel saavutasid nii Kätlin Kosman (-57 kg) kui ka Laura-Maria Lehiste (-70 kg) teise koha. Kosman jäi oma kaalu esikohakohtumises alla Marta Karpovale Ida-Virumaalt, Lehiste lätlannale Jekaterina Zalnerele.

Võru spordikooli U18 tüdrukud võitsid Eesti karika, poisid jõudsid kahe võistkonnaga esinelikusse

Võru spordikooli võrkpallinaiskond võitis U18 vanuseklassi Eesti karika, Võru sama vanuseklassi poisid said kolmanda ja neljanda koha. Raivo Jeenase juhendatavad Võru tüdrukud alustasid täna Pärnus lõppenud finaalturniiri nelja 3:0 võiduga ning võisid lubada omale luksust viimases mängus võõrustajate naiskonnale 1:3 kaotada, surnud ringiga võeti Saaremaa ja Pärnu spordikooli ees (nende omavaheline mäng lõppes saarlaste 3:0

Schenkeri liigas on täisedu kahel võistkonnal

Võrkpalli Schenkeri liigas jagavad pärast nädalavahetuse kohtumisi esikohta Jelgava Biolars/Olaine ja Tallinna Selver. Lätlased alistasid eile võõrsil Taru Pere Leiva 3:1 ja täna samuti võõrsil Rakvere Grossi TK 3:0, Selver oli täna koduplatsil 3:0 üle Riia Lase-R’ist. Kaks võitu võõrsil sai nädalavahetusel ka Poliurs/Ozolnieki, kes eile võitis Rakvere 3:0 ja täna Pere Leiva 3:2 (viimane

Võrulased aitasid Eesti noortekoondise teiseks

OK Võru orienteerujad aitasid Eesti noortekoondisel nädalavahetusel Leedus toimunud Balti karikavõistlustel saavutada teise koha. Kahepäevase võistluse kokkuvõttes oli esikolmik väga tihe: esikoha võitnud Läti noortekoondis edestas viieminutiste vahedega Eestit ja Lõuna-Rootsit. Leedus Kura säärel Smiltynes toimunud matškohtumisel osalesid Eesti, Läti, Leedu, Poola noortekoondised, soomerootslaste võistkond, Rootsi Smålandi maakonna võistkond ning kolme Lõuna-Rootsi maakonna (Skåne, Halland

Helkiv Labbi valiti Eesti petangiliidu juhatusse

Eile Tallinnas peetud Eesti Petanque Klubide Liidu (EPKL) üldkogul valiti järgmiseks kolmeks aastaks liidu uude juhatusse ka Võru SK Küti esindaja Helkiv Labbi (66). Ta oli koos EPKLi juhatuse uueks esimeheks valitud Alari Keedusega ka ainus, kes sai kõigi seitsme EPKLi liikmesklubi pooltääled.

Vutimeeste II liiga turniir sai tänasega läbi

Täna jõudsid lõpule Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga mängud. Võru JK jäi teatavasti liiga lõuna-läänetsoonis 14 meeskonna seas eelviimaseks ja langeb tulevaks aastaks III liigasse. II lõuna-läänetsooni turniiri võitis Tartu FC HaServ ning mullu veel III liigas mänginud tartlased tagasid endale sellega koha esiliigas, nagu ka II liiga ida-põhjatsooni võitja Tallinna FC Puuma. Tsoonides teise koha

Rallisprindisari tõmbas otsad kokku

Laitses jõudsid eile lõpule tänavused Eesti rallisprindi meistrivõistlused. Kuna kaherattaveoliste ralliautode klassis olid Siim Plangi medalilootused juba kustunud, siis Võrumaa rallimees viimasel etapil ei startinud. Meistrivõistluste kokkuvõtes sai ta Priit Ollino, Kaspar Koitla ja Tiit Rattasepa järel neljanda koha. Küll võistlesid Võrumaa kihutajad Laitses veoautodel. Lääne-Virumaa sõitja Argo Alliku järel oli Vaiko Samm teine ja