Kerttu Jallai on oma klubi resultatiivseim mängija

Kerttu Jallai koduklubi Lappeenranta Catz lisas nädalavahetusel Soome naiste korvpalli meistriliigas oma kontole kaks võitu, alistades laupäeval Keravan Energia Teami 85:61 (Jallai 20 punkti) ja pühapäeval Jyväskylä HoNsU 64:57 (Jallai 14 punkti). Jallai on viie mänguga visanud kokku 71 punkti, olles selle tulemusega oma võistkonna resultatiivseim mängija. Catz on viiest mängust võitnud neli nagu ka

BC Kalev/Cramo jätkab ainsana täiseduga

Eesti meeste korvpalli meistriliigas jätkab ainsana kaotuseta BC Kalev/Cramo, kes täna sai kirja oma kuuenda võidu, olles 84:78 üle Piimameister Otto/Rapla meeskonnast. Teises tänases mängus võitis Valga/CKE Inkasso võõrsil 89:88 Pärnu KK. Robert Peterson oli platsil 23 minutit ja viskas kaks punkti. Võru KK peab oma järgmise mängu eeloleval neljapäeval, kui võõrustab TTÜ/Kalevit. Teisi mänge:

Sõmerpalus avati uus spordiväljak

Sõmerpalus avati eelmisel nädalal 1,7 miljonit krooni maksma läinud spordi- ja mänguväljak, mille rajamise eestvedaja oli Sõmerpalu külaselts. „Spordiväljak on mõeldud nii väikestele, kui ka suurtele. Väljakul saab ronida ja turnida, panna end proovile tasakaalu hoidmisel ning jõuharjutusi tehes. Mängida saab korvpalli, rahvastepalli, tõugata kuuli ning joosta 60 meetrit,” ütles Sõmerpalu külaseltsi juht Tiia Linnas.

Võru PSK jäi jagama 7.-8. kohta

Võru piljardispordiklubi meeskond (Maario Hussar, Kait Hinn, Karel Kaarna ning Baribali klubi mehed Aldo Sander ja Virgo Bauman) jäi nädalavahetusel Tallinnas toimunud Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel jagama 7.-8. kohta. Eesti meistriks tuli Baribal Forever.

Sandra Londoni lõi meistriliigas kuus väravat

Eile peeti viimane selle hooaja mäng Eesti naiste jalgpalli meistriliigas, kus Põlva FC Lootose ridades mängis teist aastat ka Võrumaa parim õrnemast soost jalgpallur Sandra London (18, pildil). Eesti meistriks tuli pärast kolmeaastast vaheaega Pärnu JK, järgnesid mullune meister Tallinna FC Levadia, Tallinna FC Flora ja neljandana Lootos. Rõuge vallast pärit ja praegu Parksepa keskkooli