Jörgen Õigus tabas mängus 11 kolmepunktiviset

Jörgen Õigus tabas 11 kaugviset ja panustas oma meeskonna võidu heaks 37 punkti, kui Hundijalg/Rantipol alistas üleeile Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel Ekso 84:55. Kaotajate resultatiivseim oli 16 punktiga Kaarel Hääl. Hundijalg 33/Rauameister võitis üleeile Antsla KSK 61:57 (Martin Adamson 16 — Jan-Karl Jõela 24 (4 kolmest)) ja kaotas eile SK Tasa 13’le 71:92 (Arnold Väin 25

Veokamehed pikendavad Matsi krossil hooaega

Varstu vallas Matsi krossirajal toimub eeloleval laupäeval, 30. oktoobril veoautokross „Matsi sügis”. „Hooaeg lõppes varakult ära, kuid ilmad on normaalsed ja mehed tahavad sõita,” põhjendas võistluse korraldaja Silver Tammemägi Rally.ee vahendusel. „Kavas on n-ö täisprogramm — kõik neli klassi. Kui mõnes arvestuses on sõitjaid vähem, liidame teise klassiga. Päris paljud mehed on helistanud lubanud tulla,

„Haanja 100” saab veel ühe noorema venna

Juhendudes ütlusest, et ega kaks kolmandata jää, otsustasid Haanja 100 rattamaratoni ja suusasõidu korraldajad tänavu esmakordselt teha võistluse ka jalameestele. Haanja Jala 100 toimub eeloleval laupäeval ja nagu nimestki näha, on võistluse distantsiks 100 km. Ametlik start antakse hommikul kell 6 Haanja suusakeskuses, hiljem saab startida igal täistunnil kuni kella 12ni. Võisteldakse 6,25 km pikkusel