Võru KK sai hooaja seni suurima kaotuse

Võru KK pidi täna Eesti meeste korvpalli meistriliigas vastu võtma hooaja seni suurima kaotuse ja lasi endale teist korda visata üle saja punkti, kui kaotas kodusaalis TTÜ/Kalevile 50:101 (26:51). „Ega meile armu ei antud. TTÜ pressis ka kogu mängu, [meeskonna peatreener Üllar] Kerde nõudis neilt lõpuni välja agressiivset mängu,” ütles Võru KK juht Anti Ossis.

Võru meeskond ei suutnud Selverile vastu hakata

Valio Võru VK võrkpallimeeskond kaotas täna Schenkeri liigas koduplatsil Tallinna Selverile 0:3. Esimeses geimis hoidsid vastased algusest peale nelja-viiepunktist edu ja võitsid 25:21. Teises geimis jäi Võru taha 12:20. Sealt tuldi tagasi veel seisuni 19:23, kuid kaotati ometi 20:25. Enam-vähem sama stsenaariumi kohaselt läks kolmas geim — Võru jäi kaotusseisu 12:17, vähendas vahe kahepunktiseks (19:21)

Kalevi korvpallimeistrivõistlused koguvad hoogu

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Kuperjanovi JP üleeile BC Romani 68:56 (32:33; Priit Kirotar 30 — Taavi Leok 26 (3 kolmest). Eile jäi BC Roman 74:79 (38:37) alla ka Kuldre koolile, võitjate parimana viskas Eiko Roosimaa 28 punkti ja kaotajatest Elari Laine 34 punkti. Hundijalg/Rantipol võitis Parksepa SK/Võru 80:69 (35:46; Tanel Kimask 25 — Tanel