Võrulannad alistasid viiegeimilises heitluses GMP

Võru VK/SK võrkpallinaiskond mängis täna Eesti meistrivõistlustel üle eelmise hooaja hõbemedalivõitja GMP, kes alistati koduplatsil tund ja 47 minutit kestnud heitluses 3:2 (-17, -21, 17, 16, 11). Mängu murrangumoment oli teises geimis, kui Võru naiskonna peatreener Raivo Jeenas saatis platsile kogenud sidemängija Aiki Lai (30; 173 cm). Praegu Haljalas elav ja aastast last kasvatav Lai

Jaan Angerjärv jagas Finnish Openil 9.-10. kohta

Võru Rei raskekaallane Jaan Angerjärv maadles täna Vantaas Soome lahtistel judomeistrivõistlustel, kus jäi jagama 9.-10. kohta. Angerjärv alustas võistlust võiduga portugallase Diogo Silva üle, kuid kaotas siis veerandfinaalis turniiri hilisemale võitjale, neljakordsele maailmameistrile Aleksandr Mihhailinile Venemaalt. Miinusringis lisandus kaotus islandlasele Thormodur Jonssonile ning sellega oli võistlus Võrumaa judoka jaoks lõppenud.