Võru korvpallurid kaotasid Tarvale 37 punktiga

Võru KK on Eesti meeste korvpalli meistriliigas nüüd kõigi vastastega korra mänginud ja kõigile ka kaotanud, täna jäädi koduplatsil 59:96 alla Rakvere BC Tarvale. Hiljuti koduplatsil ka BC Kalev/Cramo alistanud virulased tegid juba esimese kümne minutiga sisse 20punktise vahe — veerandaja viimasel sekundil upitas Viljar Veski palli korvi Tarva eduseisuks 31:11. Hiljem muutus mäng küll

Võrulannad kaotasid karikasarjas esimese veerandfinaalmängu Viljandile 0:3

Võru võrkpallinaiskond kaotas Eesti võrkpallikarikavõistluste veerandfinaali esimeses mängus täna koduplatsil võistluse favoriidile Viljandi Metallile 0:3 (-23, -16, -15). Kordusmäng peetakse 18. novembril Viljandis. Otse esinelikusse pääsenud karikakaistja GMP kõrval on selgunud juba ka teine poolfinalist: TÜ/Eeden alistas TLÜ mõlemas mängus 3:1. Kolmandas veerandfinaalpaaris jäi Pärnu VK esimeses mängus kodus 2:3 alla Audentes/Noortekoondisele, korduskohtumine on 23.

Tanel Leoki mandlioperatsioon läks korda

27. oktoobril Belgias mandlilõikusel käinud Tanel Leoki (pildil) operatsioon läks edukalt. „Hästi läks. Olen juba veidi isegi tsikliga sõitnud,” ütles praegu Sõmerpalus kodus viibiv Leok Postimehele. Motomehe ravikuur pole aga sellega läbi, sest ravi vajavad ka läinud hooajal probleeme valmistanud põlved. „Kuni detsembrini pole lubatud joosta, kuid jalgrattaga saan sõita. Neli korda nädalas käin ka

Andres Raja jäi esialgu napilt EMi joone alla

Euroopa kergejõustikuliit kinnitas reeglid, mille põhjal selguvad tuleva aasta märtsis Pariisis toimuva sise-EMi mitmevõistlustes osalejad. Meeste seitsmevõistluses teenisid kutse lõppenud välishooaja kümnevõistluse Euroopa edetabeli kümme paremat, teiste seas ka Mikk Pahapill, edastas rahvusringhäälingu spordiportaal. Andres Raja jäi napilt välja, sest tema 8029 punkti on tänavuses edetabelis 13. tulemus. Seejuures jäi Raja EM-pääsmest vaid nelja punkti

Antsla valla meeskond kaotas juba teise mängu

Tiitlikaitsja Antsla vald pidi Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel vastu võtma juba teise kaotuse, kui jäi eile Puigal 71:87 (49:36) alla Kuperjanovi pataljoni meeskonnale. Antsla meeskonda ei päästnud ka nende liidri Silver Kuuba visatud 33 punkti, kuperjanovlastest sai parimana sama suure punktisumma kirja Priit Kirotar. Üleeilses mängus võitis Ekso SK Tasa 13  89:71 (43:43; Marek Küünarpuu