Tartu Pere Leib oli Võru meeskonnast kindlalt üle

Valio Võru VK kaotas võrkpalli Schenkeri liigas täna Tartus sealsele Pere Leivale 0:3, punkte saadi geimides vastavalt 16, 17 ja 22. Esimeses kahes geimis ei suutnud Võru meeskond tartlastele tõsist vastupanu osutada. Kolmas geim oli põnevam: seisult 11:16 vähendasid võrulased vahe ühepunktiseks (15:16). Seejärel tehti aga lihtvigu ning geimi- ja mänguvõidu võtsid ikkagi väljakuperemehed. Võru

Laskesuusatajad pidasid kontrollvõistluse

Eesti laskesuusatajad pidasid eile Põhja-Soomes Muonios 14kraadises pakases sprindidistantsil hooaja esimese kontrollvõistluse, mille võitsid Roland Lessing ja Eveli Saue. Lessingule 42 sekundiga kaotanud Priit Narusk oli meestest neljas ja Martin Pajos (+1.40) kuues. Sirli Hanni (+1.51) jäi naistest viiendaks.

Võru koolipoiss sai ausa mängu auhinna

Eesti Olümpiaakadeemia (EOA) iga-aastasel konkursil „Noorte sport ja aus mäng” kuulus üks preemiatest, olümpiaakadeemia ausa mängu T-särk, tänavu Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi 9. klassi õpilasele Rene Zahknale (pildil). Eelmisel hooajal toimunud Eesti noorte laskesuusatamise meistrivõistlustel kutsuti Rene Zahkna autasustamisel teise koha medalit vastu võtma, kuid noormees teatas kohtunikele, et tal jäi üks trahviring läbimata. Medal anti