Kuldre kooli/Võru KK korvpallurite nullirivi pikenes

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste II liigas pikenes Kuldre kooli/Võru KK kaotustejada veel ühe allajäämise võrra, kui täna kaotati Valgas 56:69 sealse korvpallikooli meeskonnale. Võrumaa meeskond võitis küll esimese veerandaja 19:18, kuid poolajaks juhtisid mängu 40:32 juba valgalased. Kuldre kooli/Võru KK kasuks viskas neli kaugviset tabanud Renee Kilter parimana 16 punkti, Eiko Roosimaa arvele kogunes 11 silma.

Rantipol jõudis Põlva karikavõistlustel poolfinaali

Võru JK mängijatest koosnev Rantipoli jalgpallimeeskond jõudis täna Põlvas toimunud Põlvamaa lahtistel karikavõistlustel poolfinaali, kus kaotas Värska Vesi II võistkonnale 1:4. Finaalis alistas Värska Vesi I oma duubelmeeskonna 4:1. Võrulasi ei soosinud turniirisüsteem — kui esikohameeskonnal jäi alagrupimängudest poolfinaalini taastumisaega kolm ja pool tundi, siis Rantipolil vaid napp veerand tundi. Teel poolfinaali võitis Rantipol alagrupis

Kaija Udras oli Olosel klassikasõidus 39.

Kaija Udras sai täna Soomes Olosel toimunud suusatamisvõistlusel naiste 5 km klassikasõidus 39. koha, esikoha võitnud Justyna Kowalczykule (Poola) kaotas ta ühe minuti ja 41 sekundiga. Eestlannadest edestasid Udrast Laura Rohtla (24.) ja Triin Ojaste (30.). Naisi startis 118. Meeste 10 km sõidu võitis ameeriklane Kris Freemann, Aivar Rehemaa oli parima eestlasena kaheksas. Erkki Jallai

Kail Piho sai esimese lume võistlusel 12. koha

Kail Piho sai täna Soomes Ounasvaaras toimunud kahevõistlejate esimese lume võistlusel 12. koha, võitis soomlane Hannu Manninen. K90 hüppemäel oli Piho 81,5 meetri pikkuse hüppega 21. ning 10 km suusatamist alustas ta 98meetrise õhulennu teinud hüpete võitjast Janne Ryynänenist 2.32 hiljem. Suusatamise seitsmes aeg tõstis Võrumaa noormehe lõpuks 12. kohale. Eestlastest oli Kail Piho paremuselt