Võru spordikool jäi esiliigas alagrupis viimaseks

Võru spordikooli võrkpallimeeskond Eesti meistrivõistluste esiliiga alagrupimängudes võiduni ei jõudnudki, viimases kohtumises kaotati täna koduplatsil Eesti Näituste meeskonnale 1:3 (-22, -16, 21, -20). Võru VK kodulehekülje teatel alustati mängu küll hoogsalt, minnes juhtima 18:13, kuid siis jäädi mitmel korral hätta servi vastuvõtuga ning kaotati geim lõpuks 22:25. Ennast ei suudetud koguda ka teiseks geimiks. Kolmandas

Schenkeri liigat juhib Selver, Pärnu tõusis teiseks

Schenkeri võrkpalliliigas peeti nädalavahetusel kuus mängu. Kaks võitu lisas oma arvele Pärnu VK, kes alistas eile kodus Rakvere Grossi TK 3:0 ja täna võõrsil Poliurs/Ozolnieki 3:2. Liidrikohal jätkav Tallinna Selver võitis eile Kaliningradi RGU-Jantari 3:0. Mänguvaba olnud Võru meeskond peab oma järgmised kohtumised tuleval nädalavahetusel, kui sõidetakse külla Daugavpilsi ja Ozolnieki meeskonnale. Teised nädalavahetuse mängud:

Hundijalg/Rantipol sai kirja viienda võidu

Hundijalg/Rantipol võitis Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel täna Sõmerpalus SK Tasa 13 84:59 (31:24) ja jätkab turniiril ainsana kaotuseta, võite on meeskonnal nüüd kirjas viis. Võitjate parimana viskas Sten Kallas 19 punkti, kaotajatest oli 25 silmaga resultatiivseim Margus Peterson. Kuldre kool oli täna koduplatsil Hundijalg 33/Rauameistrist üle 75:55 (43:31; Renee Kilter 27 — Renee Kottisse  16). Ülejäänud

Võru U20 võrkpallineiud tulid kolmandaks

Võru spordikooli võrkpallinaiskond saavutas U20 vanuseklassi Eesti karikavõistlustel kolmanda koha. Karika võitis täisedu viie võiduga valitsev Eesti meister Viljandi spordikool, kes ei loovutanud täna Tallinnas lõppenud kolmepäevasel turniiril konkurentidele geimigi. Hõbemedali saatuse otsustanud mängus võitis Saaremaa spordikool Võru neide 3:2. Võrulannadele tagas pronksi eilne 3:2 võit Pärnu spordikooli üle, turniiril viienda ja kuuenda koha saanud

Olose võistlus lõpetati vabatehnikasõiduga

Suusatamisvõistlusel Põhja-Soomes Olosel võitis meeste 10 km vabatehnikasõidu täna venelane Sergei Širjajev, talle 31 sekundiga kaotanud Aivar Rehemaa sai parima eestlasena 14. koha. Kuni 20aastaste noormeeste arvestuses, kus parim oli soomlane Perttu Hyvaärinen, sai Artur Palok 33. koha. Rohkem Võrumaa suusatajaid täna ei startinud.