Võru KK võitis Kalev/Cramo vastu esimese veerandaja, kuid kaotas lõpuks ikkagi suurelt

Võru KK kaotas Eesti meeste korvpalli meistriliigas täna võõrsil BC Kalev/Cramole 51:91. Võrulased näitasid mängu alguses väljakuperemeestele hambaid, võites esimese veerandaja 17:15. Heas hoos oli Võru KK keskmängija Silver Kuuba, kelle arvele esimese kümne minutiga kogunes kaheksa punkti ja viis lauapalli. Kalev/Cramo seevastu viskas mööda esimesed 11 (!) viset ja sai esimesed neli punkti klubistestimisel

Esikoht Võru Kreutzwaldi gümnaasiumile

Võrumaa 10.-12. klasside karikavõistlused segavõrkpalli N-liigas (võistkonnas neli tüdrukut ja kaks poissi) võitis Võru Kreutzwaldi gümaasium, kes eile Varstus toimunud turniiril võitis nii teise koha saanud võõrustajate võistkonda kui ka kolmandaks tulnud Parksepa keskkooli 2:0. Võidukas võistkonnas mängisid Eliise Hollas, Keit Viitkin, Merlin Hurt, Jane Timofejev, Kerli Ojakivi, Martti Tulev ja Priidu-Evert Pärna. Võru Kreutzwaldi