Võrulannad kaotasid Viljandile ka teise mängu 0:3

Võru VK/SK kaotas Eesti naiste võrkpallikarikavõistlustel Viljandi Metallile ka teise veerandfinaalmängu ning pudenes konkurentsist. Viljandlannad alistasid oma koduplatsil Võru naiskonna täna 3:0. Mängu esimene ja kolmas geim olid tasavägised, Viljandi Metall võitis need ühesuguse tulemusega 26:24. Teises geimis said võrulannad vaid 14 punkti. Juba varem olid veerandfinaali pääsenud GMP ja TÜ/Eeden. Neljas veerandfinalist selgub tuleval

Nooremate poiste korvpallikarikas läks
Võru Kesklinna gümnaasiumi poistele

Võrumaa kuni 7. klasside korvpallikarika võitsid Võru Kesklinna gümnaasiumi poisid, kes eile Puigal toimunud turniiri finaalis võitsid Kuldre kooli I võistkonda 24:8. 3.-4. koha mängus alistas Puiga põhikool Antsla gümnaasiumi 25:4. Võru Kesklinna gümnaasiumi võistkonnas mängisid Richard Jõgi, Steven Juks, Allan Katšmazov, Sepo Plangi, Gerret Gõrtsman, Margus Taaber ja Jürgen Kolk. Turniiril osales kaheksa võistkonda