Mõlemad kodumeeskonnad kaotasid

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste mõlemas eilses mängus pidi kodumeeskond platsilt kaotajana lahkuma: Antsla KSK kaotas Parksepa SK/Võrule 55:109 (30:55; Sten Põder 20 — Martin Kulberg 38) ja Kuldre kool Eksole 51:52 (30:21; Eiko Roosimaa 17 — Kaarel Hääl 24).

Valio Võru VK kaotas Lätis esimese mängu 1:3

Võru võrkpallimeeskond kaotas täna Schenkeri liigas võõrsil Poliurs/Ozolniekile 1:3. Esimeses kahes geimis loovutasid liigas liidrite hulka kuuluvad lätlased võrulastele vastavalt 14 ja 16 punkti. Kolmandas geimis sai mängu käima ka Võru meeskond. Seisult 6:6 rebiti ette 12:7 ja edu enam käest ei antud, geimivõit tuli numbritega 25:20. Neljandas geimis väljakuperemehed enam midagi juhuse hooleks ei

Võru naiskond võttis Pärnus kindla võidu

Võru VK/SK alistas Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste teise ringi avamängus täna võõrsil Pärnu VK kindlalt 3:0. Mäng algas Võru naiskonna ühe kogenuma mängija Helen Siska serviässaga ning tund aega hiljem oli samuti just tema see, kes võrulannade matšpalli rünnakul vastaste väljakupoolele maha lõi. Pinget jätkus vaid mängu esimesse geimi. Punkt-punkti-mängus rühiti Võru naiskonna poolt vaadatuna seisuni