Rei naistele hõbe ja pronks, Jaan Angerjärv põrus

Täna Tartus toimunud Eesti absoluutkaalu judomeistrivõistlustel saavutas Laura-Maria Lehiste teise ja Ailen Atspool kolmanda koha. Mõlemad võrulannad pidid alla vanduma paljukordsele Eesti meistrile Julia Bežkole. Meeste absoluutkaalu jõuproovilt puudusid nii vigastuse küüsis olev Martin Padar kui ka samal ajal U23 EMil võistelnud Juhan Mettis ning nii olid 2008. aasta Eesti meistril Jaan Angerjärvel head väljavaated

Läti nädalavahetuse teine päev lõppes Võru võrkpallimeeskonna jaoks võidukalt

Valio Võru VK kasvatas Schenkeri võrkpalliliigas oma võiduarvet, Daugavpilsis oldi täna 3:2 üle sealse ülikooli meeskonnast. Võrulased võitsid avageimi kindlalt 25:18. Meeskonna kodulehekülje kirjeldusel jätkus hea hoog ka teises geimis, mida juhiti seisuni 23:22. Siis eksis kahel korral rünnakul Oliver Kallion ja sisukalt kaitses mänginud Daugavpils vormistas geimilõpu enda kasuks numbritega 25:23. Kolmandas geimis võttis

Võru KK hakkas Rockile oodatust kõvemini vastu

Võru KK esitas täna Eesti meeste korvpalli meistriliigas hooaja seni parima partii ning tegi TÜ/Rockile kohustusliku võidu võtmise eeldatust tunduvalt raskemaks. Tartus väljakuperemeeste kasuks 85:67 (34:27) lõppenud mängus oli üleplatsimees Võru klubi ameeriklasest võõrleegionär Andrais Thornton, kes viskas 23 punkti ja võttis koguni 18 lauapalli. Võru meeskond juhtis kuue minuti järel mängu 8:3, tartlased olid

Võrulannad alistasid viiegeimises mängus TLÜ

Võru võrkpallinaiskond alistas täna koduplatsil Tallinna Ülikooli. Võit ei tulnud kergelt, tõusude ja mõõnadega kulgenud kohtumine lõppes tulemusega 3:2. „Punkt läks ära, sellest on kahju, aga liigume õiges suunas,” ütles Võru naiskonna peatreener Raivo Jeenas. „Aiki Lai tulekuga on mäng ikka teine kohe, ilus vaadata.” Esimeses geimis rebis Võru 10:5 ette ja hoidis viie-kuuepunktist edu

Tanel Leok valiti aasta parimaks krossimeheks

Eesti mootorrattaspordi föderatsioon tunnistas aasta parimaks motosportlaseks Tanel Leoki. Eesti edukaim krossimees tuli tänavu motokrossi MM-sarjas kokkuvõttes kuuendaks, tema arvele jäi ka Kataloonia GP võit. Belgia lahtistel meistrivõistlustel võitis Sõmerpalu krossimees hõbemedali. Leokite suguvõssa tuli teinegi tiitel — Tanel Leoki lellepoeg Martin Leok tunnistati aasta parimaks supermoto sõitjaks.

Kuldre kool/Võru KK sai kodus suure kaotuse

Kuldre kool/Võru KK mängis Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste II liigas eile koduplatsil SK Forte/Tartu PKga ning kaotas 57:93. Teistes viimati samas vahegrupis peetud mängudes võitis Kuressaare SK Vesse EMÜ SK 88:74, Turba gümnaasium kaotas Orissaare Rockile 46:71. Vahegrupi liider on täisedu nelja võiduga Valga korvpallikool. Teisena püsib kaotuseta SK Vesse, kes võitnud kaks mängu. Võrumaa meeskonnal

„Kesköökoss” tõi spordikeskusse täismaja publikut

„Kesköökoss” meelitas reede õhtul Võru spordikeskusse 26 võistkonna jagu noori korvpallureid ja tribüünitäie publikut. 14-17aastastest võitis võistkond, kuhu kuulusid Tanel Treial, Andre Treial, Richard Jõgi ja Marvin Uku, 18-24aastastest võidutsesid Martin Kulberg, Siim Kongo, Petri Varrik ja Martin Kallas. Vabaviskevõistluse võitis Karl Reismann ja pealtpanekuvõistluse Ville Tüve. Ürituse korraldasid Võru linna noortekogu ja Lõuna prefektuur.