Võru meeskond kaotas võrkpallikarikavõistluste veerandfinaali avamängus Rakverele 1:3

Valio Võru VK kaotas Eesti meeste võrkpallikarikavõistluste veerandfinaali esimeses mängus täna võõrsil Rakvere Grossi Toidukaupadele 1:3 (-15, -22, 21, -14). Võru rmeeskonna resultatiivsemad olid Henri Treial 21 (+2), Taavi Sadam 14 (+2), Oliver Kallion 10 (+1) ja Marek Pihlak 8 (+5) punktiga. Korduskohtumine peetakse 2. detsembril Võrus. Veel enne seda, juba eeloleval pühapäeval, on võrulased

Kreutzwaldi gümnaasiumi võistkonnad lõid koolinoorte segavõrkpallis platsi puhtaks

Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi edu Võrumaa koolide segavõrkpalli karikavõistlustel jätkus, lisaks kolmele senisele esikohale võideti täna veel neljaski. Võru spordikeskuses toimunud 10.-12. klasside M-liiga (võistkonnas neli poissi ja kaks tüdrukut) turniiri finaalis alistas Võru Kreutzwaldi gümnaasium Võru Kesklinna gümnaasiumi 2:0. Kolmandaks tuli Varstu keskkool. Võidukas võistkonnas mängisid Teele Toomjõe, Kadri Külaots, Karl Kokka, Mirko Lennuk, Henri

Võru Hallid lükkas Lasva valla meeskonna auti

Võrumaa meeste võrkpallikarikavõistlustel võitis Võru Hallid eile Lasva valla 3:2 (otsustav geim 15:12), mis tähendab, et mullune kolmanda koha meeskond Lasva tänavu oma alagrupist edasi esinelikusse ei pääse. Teises alagrupis, kus turniir on alles algstaadiumis, alistas Võru spordikooli II meeskond üleeile Kuperjanovi JP 3:1.