Võru kaotas Kagu-Eesti korvpalliderbi 21 punktiga

Võru KK sai Eesti meeste korvpalli meistriliigas kirja üheteistkümnenda järjestikuse kaotuse, Kagu-Eesti meeskondade tänases mängus kaotati võõrsil Valga/CKE Inkassole 65:86. Valga meeskond alustas kodusaalis aktiivsemalt ja asus kümneminutise mängu järel 25:12 juhtima. Teisel veerandajal mäng tasakaalustus ja vaheajale mindi Valga 39:30 eduseisul. Teise poolaja alguses oli pärast Raido Raudsepa korvi Võru KK kaotusseis korraks seitsmepunktine,

Kaija Udras jäi Kuusamo MK-sprindis 56. kohale

Kaija Udras sai täna Soomes Kuusamos MK-sarja etapil klassikasprindi kvalifikatsioonis 56. koha, edasipääsust jäi tal puudu 6,74 sekundit. Kvalifikatsiooni kiireim oli norralana Marit Bjørgen ajaga 3.06,55, Udras kaotas talle 18,32 sekundiga. Viimasena pääses 30 parema hulka Kari Vikhagen Gjeitnes (Norra) ajaga 3.18,14. Triin Ojaste oli 48. ja Laura Rohtla 64. Startis 99 naist. Kuusamo MK-etapp

LL: Parksepa jõusaali toodi kümme tonni rauda

Parksepa keskkooli tuliuude jõusaali paigaldati sel nädalal tonnide kaupa treenimisvahendeid. Treeningukompleks, kuhu kolib ka Võru raskejõustikuklubi Strongman, on nüüd üks paremini varustatud koolijõusaale kogu Eestis, kirjutas LõunaLeht. Sisustus soetati Eesti ühe tuntuma jõumehe Andrus Murumetsa firmast ja kraami oli terve veoautotäis. „Ainuüksi hantleid on tonni jagu, raskuskettaid paar tonni. Usun, et kümme tonni on sisustuse