Riialased olid koduplatsil võrulastest kindlamad

Valio Võru VK kaotas täna Schenkeri liigas Riias sealsele Lase-R’ile 0:3. Esimene geim algas punkt-punkti mänguga. Geimi keskel jäi Võru viie punktiga taha (12:17), kuid vähendas siis vahe vaid ühepunktiseks (18:19). Geimi lõpus olid veidi kindlamad riialased, kes võitsid 25:23. Peaaegu sama stsenaariumi järgi kulges ka teine geim, ainult selle vahega, et lätlased olid kõige

Rallihooaeg lõpetati Saaremaal rahvaralliga

Saaremaal sõideti täna talvistes tingimustes hooaja viimane rahvaralli, kus osalesid ka Võrumaa kihutajad. Absoluutarvestuses lõpetasid neist kõige kõrgemal, kümnendana Rivo Vähi ja Martin Meltsov (Honda Civic), kes esikoha võitnud Rain Rannalale ja Simmo Nestorile (Mitsubishi Lancer) kaotasid minuti ja 17 sekundiga. Kaherattaveolisel 2WD-a klassi autol võistelnud võrulaste võistlus õnnestus igati — lisaks esikümnekohale kuulus neile

Võrumaa laskesuusatajad võistlesid IBU Cupil

Norras Beitostølenis täna toimunud laskesuusatamise IBU karikasarja etapil võitis meeste 10 km sprindi Simon Fourcade, puhtalt lasknud prantslase aeg oli 27.41,6. Kolm möödalasku teinud Priit Narusk sai 44. (+2.33,2) ja tiirus ühe korra eksinud Martin Pajos 74. koha (+4.31,4). Eestlastest parimana oli Kauri Kõiv 41., võistluse lõpetas 121 meest. Naiste 7,5 km sõidu võitis venelanna

Kaija Udras oli Kuusamo 5 km klassikasõidus 58.

Kaija Udras lõpetas Kuusamo MK-etapil naiste 5 km klassikasõidu 58. kohaga. Esikoha võitnud Marit Bjørgenile (Norra) kaotas võrulanna ühe minuti ja 34,4 sekundiga. Teise Eesti suusatajana võistelnud Laura Rohtla sai 42. koha. Startis 89 naist. Homme on naistel Kuusamo minituuri lõpetuseks kavas 10 km vabatehnikasõit.