Kalevi meistrivõistlustel peeti järjekordsed mängud

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Kuldre kool täna koduplatsil Osula 94:71 (51:26; Timo Kaasik 20 — Tanel Täht 22) ja Hundijalg 33/Rauameister Sõmerpalus Antsla valla 71:64 (29:37; Renee Kottisse 20 — Aimar Luik 25). Üleeile kaotas Kuldre kool kodusaalis Kuperjanovi pataljoni meeskonnale 43:73 (22:40; Einar Kärgenberg 18 — Joosep Orav 16).

Võru tasus Rakverele karikamängu kaotuse eest

Valio Võru VK tasus Rakvere Grossi Toidukaupadele kesknädalal Eesti võrkpallikarikavõistlustel saadud kaotuse eest, alistades Rakvere meeskonna tänases Schenkeri liiga mängus koduplatsil 3:1. Asjaolu, et võrulased eilselt Riia mängult alles öösel kell üks tagasi jõudsid, väljakuperemeeste mängus kuidagi tunda ei andnud. Esimene geim möödus punkt-punkti-heitluses. Geimi lõpus jäi Võru 22:24 taha ja külalistel oli kasutada mitu

Esiliigas Võru võrkpalluritele võit ja kaotus

Võru spordikooli võrkpallimeeskond alustas Eesti meistrivõistluste esiliiga vahegrupimänge 7.-11. kohani võidu ja kaotusega, eile võideti võõrsil Luunja/Ülenurme 3:2, täna kaotati kodus Põltsamaa Felixile 2:3. Tänases kodumängus jäid võrulased geimidega 0:2 taha, ent võitsid seejärel ise kaks geimi ning viisid mäng otsustavasse faasi. Viiendas geimi ei suudetud hoolimata 8:4 ja 12:10 eduseisust enda kasuks kallutada, otsustav

Priit Narusk avas IBU karikasarjas punktiarve

Laskesuusatajate IBU karikavõistluste etapil Norras Beitostølenis sai Priit Narusk täna 10 km sprindis 30. koha. Narusk eksis tiirus neljal korral ja kaotas lõpuks esikoha võitnud lätlasele Ilmars Bricisele sekund vähem kui kahe minutiga. Martin Pajos (+5.04,8; 3 trahvi) oli 101 mehe seas 83. Eestlasest parim oli täna nagu eilegi Kauri Kõiv, kes sai 20. koha.

Meelis Kanep jagas Pühajärve turniiril 4.-6. kohta

Meelis Kanep jäi täna lõppenud kolmepäevasel Pühajärve kiirmaleturniiril jagama 4.-6. kohta. Turniiri võitis kindlalt Soome suurmeister Tomi Nybäck, kes kogus 28,5 punkti 31 võimalikust. Järgnesid 25 punktiga Aleksandr Volodin, 24,5 punktiga võistluste nimekaim osavõtja, Šveitsi esindav Viktor Kortšnoi ja Kaido Külaots ning 23 punktiga Kanep ja Riho Liiva. Üle pika aja Eestis maletanud Jaan Ehlvest

Kaija Udras täna Kuusamos starti ei läinud

Kaija Udras täna Kuusamos MK-etapil naiste 10 km vabatehnikasõitu sõitma ei läinud. Enne kolmepäevase minituuri tänast viimast võistluspäeva oli võrulanna 89 naise seas 55. kohal, liidrikohal olnud norralannale Marit Bjørgenile kaotas ta kahe minuti ja 53 sekundiga. MK-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Saksamaal Düsseldorfis vabatehnika- ja teatesprindiga.