Võru KK andis Raplale korvpalliplatsil kõva lahingu

Võru korvpalliklubi tegi täna Eesti meeste meistriliigas hooaja seni parima mängu, kaotades Piimameister Otto/Rapla meeskonnale vaid 82:90 (46:54). Koduplatsil peetud mängu viimast veerandaega 10:0 vahespurdiga alustanud võrulased vähendasid seitse ja pool minutit enne mängu lõppu vahe vaid neljapunktiseks (69:73). Enamaks väljakuperemehed kahjuks suutelised polnud ja Rapla meeskond libises kohtumise viimaste minutitega taas püüdmatusse kaugusse. „Võidetav

Sirli Hanni oli MK-sarja avavõistlusel eelviimane

Sirli Hanni jäi pidi alanud hooaja laskesuusatamise MK-sarja avaetapil Rootsis Östersundis täna naiste 15 km sõidus leppima eelviimase kohaga. Võistluse võitis lasketiirus eksimatult tegutsenud rootslanna Anna Carin Zidek ajaga 45.26,1. Hanni teenis seitse trahviminutit ning kaotas talle 13 minuti ja 48,9 sekundiga. 95 naise seas jäi Vastseliina laskesuusataja selja taha ainsana Alexandra Camenscic Moldovast, keda

Võru hakkas TÜ/Eedenile vastu, aga kaotas ikkagi

Võru VK/SK võrkpallinaiskond osutas täna Eesti meistriliigas koduplatsil TÜ/Eedenile kohati küll kõva vastupanu, kuid pidi ikkagi 1:3 alla vanduma. Võrulannadel puudusid täna õed Eliise ja Anett Hollas ning tavalisest napim ründevõimsus kajastus ka esimese geimi tulemuses, mis kaotati 15:25. Teises geimis saadi tartlannadele veidi paremini vastu ja mindi ka 15:14 juhtima, kuid geimi lõpp kuulus