Võrulaste hammas Rakvere peale ei hakanud

Valio Võru VK kaotas Eesti meeste võrkpallikarikavõistluste veerandfinaali kordusmängus täna koduplatsil Rakvere Grossi Toidukaupade meeskonnale 2:3 ja pudenes konkurentsist. Esimese mängu olid võrulased Rakveres kaotanud 1:3. Valio Võru VK peatreener Urmas Tali möönis, et hooaja esimene vasikas läks aia taha, sest eesmärk pääseda karikavõistlustel esinelikusse, jäi meeskonnal täitmata. „Väga reaalne võimalus oli,” lisas ta. Rakveret

Priit Narusk jäi MK-etapil viimaste hulka

Priit Narusk lõpetas laskesuusatamise MK-sarja etapil Rootsis Östersundis täna meeste 20 km sõidu 92. kohaga. Võrulane lasi tiirus kahekümnest lasust koguni kümme mööda ning kaotas sõidu võitnud Emil Hegle Svendsenile (Norra) lõpuks 13 ja poole minutiga. Kehvasti läks ka teistel eestlastel: Roland Lessing oli 56. ja Priit Viks 81. Võistles 97 meest.

Harrastus- ja tervisespordisari „Võrumaa mängud” tunnistati parimaks piirkondlikus spordiürituseks

Eestimaa spordiliit Jõud valis tänavuseks aasta piirkondlikuks spordisündmuseks Võrumaa spordiliidu korraldatava tervise- ja harrastusspordiürituste sarja „Võrumaa mängud”. Spordisarja idee autor, Võrumaa spordiliidu tegevjuht Merike Õun on tunnustuse üle siiralt rõõmus. Tema sõnul võib kahjuks senini mitmete Võrumaa spordiinimeste poolt vahel tunda suhtumist, nagu oleks tervisespordi edendamine raharaiskamine ja mõttetu tegevus. „Nüüd saan aru, et tegelikult