Sirli Hanni võistlus läks jälle aia taha

Rootsis Östersundis jätkuval laskesuusatamise MK-etapil tegi Sirli Hanni 7,5 km sprindis viis möödalasku ja sai 93 võistluse lõpetanud naise seas eelviimase ehk 92. koha. Esikoha võitnud soomlannale Kaisa Mäkäräinenile kaotas Võrumaa laskesuusataja ligi seitsme minutiga. Teised eestlannad jõudsid punktikohale: Eveli Saue (+2.21,9; 0) oli 32. ja Kadri Lehtla (+2.28,5; 0) 37.

Võrulased võõrustavad homme Jelgava meeskonda

Võru võrkpallimeeskond mängib homme Schenkeri liigas turniiritabelis neljandal kohal oleva Jelgava Biolars/Olaine meeskonnaga, mäng algab kell 17 Võru spordikeskuses. Seni kaheksast mängust viis võitnud lätlaste vastu on raske edu loota, kuid võrulaste šansse tõstab asjaolu, et vastastel on mitu mängijat praegu vigastatud. „Kogemustepagas on neil muidugi kõva, selle poolest me vastu ei saa. Aga kui

Jätka lugemist →

Kääpa kool on rahvastepallis Eesti esikolmikus

Kääpa põhikooli poisid saavutasid Eesti koolispordiliidu 4.-5. klasside võrkpallimeistrivõistlustel kolmanda koha, eile Viljandis toimunud finaalturniiril jäädi alla vaid Rakvere põhikoolile ja Viljandi maagümnaasiumile. Kääpa kooli poistest tunnistati parimaks mängijaks Reio Lõiv, veel kuulusid võistkonda Joonatan Huma, Kristen Ungur, Tarvo Täht, Kert Laksberg, Hugo Punnar, Marvin Plado, Janno Plado, Raido Meidla ja Mattias Huma.