Võru korvpallimeeskond sai lõpuks silma pähe

Võru KK sai Eesti meeste korvpalli meistriliigas 14 kaotuse kõrvale esimese võidu, kui alistas täna koduplatsil KK Pärnu 93:89. „Võit on käes ja pingeid võttis see kõvasti maha,” rõõmustas Võru klubi eestvedaja Anti Ossis. „Aga eks meeskonnal on veel palju minna.” Väljakuperemeeste parim oli taas keskmängija Silver Kuuba, kes viskas 31 punkti ning tabas seejuures

Jätka lugemist →

Võrumaa suusahüppajad esinesid tagasihoidlikult

Martti Nõmme ja Mats Piho võistlesid Soomes Rovaniemis suusahüpete kontinentaalkarikasarja etapil. Üleeile sai Nõmme (hüppas 75,5 m) 64. ja Piho (67 m) 73. ehk viimase koha, eile oli Piho (72,5 m) 77 mehe seas 71. ja Nõmme (72,5 m) 72. Mõlemad võistlused võitis sakslane Stephan Hocke, kelle pikim hüpe kandus 98 meetri kaugusele.

Parksepa SK/Võru ja Osula täiendasid võiduarvet

Parksepa SK/Võru alistas Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel eile koduplatsil Kuldre kooli 76:57 (38:23; Rael Kalmus 32 — Eiko Roosimaa 20) ning Osula meeskond Sõmerpalus Ekso 71:55 (34:34; Mairo Padar 24 — Risto Klaassen 15).

Võru Starter jäi karikavõistlustel viimaseks

Võru Starteri indiacanaiskond kaotas läinud nädalavahetusel Mustvees peetud Eesti karikavõistlustel kõik kolm mängu ja pidi lepima neljanda kohaga. Karika võitis Ülenurme GSK, järgnesid Põlva Elioni SK ja Tartu Elioni SK. Karikavõistluste mängud läksid arvesse ka Eesti meistrivõistlustel, kus Võru naiskond jagab kahe etapi järel tartlannade ja põlvalannadega 2.-4. kohta.