Sõmerpalu vibukütid võitsid kaks kolmandat kohta

Täna Vana-Võidus toimunud Eesti noorte sisekarikavõistlustel vibulaskmises osales ka kolm Sõmerpalu vibuklubi Välk täpsuskütti. Sportvibu kategoorias saavutas Ragnar Raag juunioride seas kolmanda koha. Vaistuvibu kategoorias tuli Viktor Lindmets kadettidest (1993.-1995. a sünd) samuti kolmandaks, Robert Palok oli noorte (1996.-1997. a sünd) seas neljas.

Võrumaa laskesuusatajatel vedas täna viltu

Laskesuusatamise MK-etapil Austrias Hochfilzenis oli täna kavas naiste 4 x 6 km teatesõit, mille võitis Saksamaa nelik. Eesti naiskond, kus sõitis ka Sirli Hanni, sai viimases vahetuses 16. kohal olles võitjatelt ringi sisse ning jäi tulemuseta. Hannil tuli teises vahetuses sõita ka üks trahviring. Kehvasti läks ka Itaalias Martell-Val Martellos IBU karikasarja etapil võistelnud Võrumaa

Jätka lugemist →

Lasva vallas kasvab pikk korvpallitalent

Eile tõmmati joon alla kampaaniale „Korvpalliliit otsib pikka”, kus teiste seas tekitas elevust ka 15aastane ja täpselt kaks meetrit pikk Lasva valla poiss Siim-Sander Järvpõld. Korvpallitreeningutele jõudis Kääpa põhikooli 9. klassis õppiv Järvpõld alles poolteist kuud tagasi. „Varem pole ma korvpalli mänginud. Poolteist kuud käisin võrkpallitrennis, aga see mäng mulle ei meeldinud,” rääkis ta Postimehele.

Jätka lugemist →