Kodune võrkpallikarikas läks Võru spordikoolile

Võrumaa meeste võrkpallikarika võitis Võru spordikooli esindusmeeskond, kes tänases finaalis alistas tiitlikaitsja SKSi 3:2. Mõlemas meeskonnas puudus mitu põhitegijat, kuid ometi anti finaali väärt etendus. „Väga põnev mäng, oli mida vaadata,” lausus võiduka meeskonna treener Aksel Saal. Tiitlikaitsja SKS võitis esimese geimi 25:21, kuid kaotas kaks järgmist 16:25 ja 18:25. Neljanda geimi võitis taas SKS

Anti Saarepuu teenis hooaja esimesed MK-punktid

Anti Saarepuu avas tänavuse murdmaasuusatamise MK-sarja kolmandal sprindivõistlusel Šveitsis Davosis oma selle hooaja punktiarve, protokolli läks täna talle kirja 25. koht. Ainsa Eesti suusatajana kvalifikatsioonist edasi pääsenud 27aastase Saarepuu laeks jäi täna veerandfinaal, kus ta oma sõidus sai viienda koha. Sõidu võitnud rootslasele Jesper Modinile kaotas võrulane täpselt kahe sekundiga. Teda edestasid ka Dario Cologna

Võru KK kaotas TTÜ/Kalevi duublile 21 punktiga

Eesti meeste korvpalli meistriliigas pidi Võru KK täna võõrsil peetud mängus tunnistama TTÜ/Kalevi duubelmeeskonna 77:56 (43:32) paremust. Kui jätta välja mängu esimesed kuus minutit, mille järel Võru meeskond juhtis 11:6, dikteerisid kohtumise käiku võõrustajad. Esimese veerandaja skoor oli veel võrdne (15:17 Võru poolt vaadatuna), seejärel panid väljakuperemehed vaikselt, aga kindlalt, oma paremuse maksma ning juhtisid

Priit Narusk sai IBU karikasarja sprindis 48. koha

Priit Narusk sai täna Itaalias Martell-Val Martello laskesuusatamise IBU karikasarja etapil 10 km sprindis 48. koha. Võrulane pidi lamadestiiru järel sõitma ühe ja püsti laskmise järel veel kaks trahviringi ning kaotas ajaga 24.33,5 (1) esikoha võitnud venelasele Andrei Makovejevile kahe minuti ja 8,5 sekundiga. Samuti kolm trahvi teeninud Martin Pajos (+5.09,2) pidi leppima 121. kohaga.