Võru KK lõpetas aasta kaotusega TTÜ/Kalevile

Võru KK kaotas täna oma tänavuse aasta viimases Eesti meeste korvpalli meistriliiga mängus võõrsil TTÜ/Kalevile 75:101 (36:50). Ilma oma suurima korviküti Silver Kuubata mänginud võrulased said esialgu üllatavalt hästi hakkama ning kaotasid esimese veerandaja vaid 19:22. Kui teisest veerandajast oli mängitud veidi üle kahe minuti, seadis Merlis Nikluse täpne kaugvise tabloole koguni 25:25 viigi. Kahjuks

Naiste korvpalli meistriliigas lõppes teine ring

Eesti naiste korvpalli meistriliiga põhiturniiril on kahe ringi järel tabelijuht kõik kaheksa seni peetud mängu võitnud Eclex. Teist-kolmandat kohta jagavad viie võidu ja kolme kaotusega Tartu ülikool ja Tallinna ülikool. Tartu naiskonda kuuluvast neljast Parksepa spordiklubi kasvandikust on parimas hoos Liisi Sokman, kes olnud oma naiskonna üks põhitegijaid kõigis kaheksas mängus. Mängus on ta platsil

Võrumaa laskesuusatajad esinesid kesiselt

Laskesuusatamise IBU karikasarja etapil Austrias Obertilliachis sai Sirli Hanni täna naiste 7,5 km sprindis 70. koha. Vastseliina laskesuusataja tegi tiirus kaks möödalasku ja kaotas võitjaks tulnud Gabriela Soukalovale (Tšehhi) nelja minuti ja kolme sekundiga. Startis 111 naist. Meeste 10 km sprindis oli Martin Pajos 174 võistleja seas 112. Esikoha võitnud Markus Windischile (Itaalia) kaotas kaks