SK Roosu/Osula jõudis aastalõputurniiril finaali

SK Roosu/Osula jalgpallimeeskond jõudis Eesti jalgpalliliidu aastalõputurniiril rahvaliiga meeskondade konkurentsis finaali, kus kaotas Risti jalgpalliklubile 0:4. Täna Tallinas Kalevi spordihallis toimunud turniiril võitsid Sõmerpalu valla jalgpallurid alagrupis SK Tääksi II ja FC Kuremaa võrdse tulemusega 2:0 ning viigistasid Lümanda meeskonnaga 0:0. Poolfinaalis oli SK Roosu/Osula väravateta lõppenud normaalaja järel penaltidega 3:2 üle Kiili SKst. Teise

Priit Naruskile MK-etapil 73. koht, Sirli Hanni oli 87.

Laskesuusatamise MK-etapil Sloveenias Pokljukas püsis tänast meeste 10 km sprinti ägedalt alustanud Priit Narusk esimestes vaheajapunktides esikümne piirimail, kuid pidi siis sõitma kolm trahviringi ning kustus. Lamadestiirus ühe ja püsti lastes kaks märki tabamata jätnud võrulase lõpptulemuseks jäi 73.-74. koha jagamine, esikoha võitnud Björn Ferryle (Rootsi) kaotas ta kahe minuti ja 44,5 sekundiga. (+2.44,5). Roland

Võrulannad kaotasid küll 0:3, kuid võideldes

Eesti naiste võrkpalli meistriliigas kaotas Võru VK/SK täna võõrsil Viljandi Metallile küll 0:3, kuid andis tänavuse hooaja valitsejale kõva lahingu. Seejuures puudusid võrulannadel kolme võtmemängijat: Aiki Lai, Helen Siska ja Eliise Hollas. Mängijail tuli läbi ajada ka ilma oma juhendaja Raivo Jeenase näpunäideteta, sest treener viibis samal ajal klubi noortevõistkonnaga Eesti karikavõistluste turniiril. Võrulannad alustasid

Võrulased said Kaliningradis raske 3:2 võidu

Võru võrkpallimeeskonna pikk reis Kaliningradi tipnes 3:2 võiduga sealse RGU-Jantari üle, seejuures suutsid võrulased tänase mängu enda kasuks pöörata kahe esimese geimi kaotamise järel. Esimeses geimis jäid võrulased taha 11:17 ja sellest seisust enam välja ei tulnud. Geim kaotati 18:25. Teises geimis vahetas võrulaste treener Urmas Tali seisul 5:5 sidemängija kohale Ats Horni asemel Tauno

Anti Saarepuule Austrias 22. ja 33. koht

Anti Saarepuu sai täna Austrias Sankt Ulrichis toimunud murdmaasuusatamise kontinentaalkarikasarja etapil meeste 10 km vabatehnikasõidus 22. koha, esikoha võitnud Andreas Katzile (Saksamaa) kaotas ta minutiga. Timo Simonlatser oli 14. Võistles 92 meest. Eile oli Saarepuu vabatehnikasprindi kvalifikatsioonis 75 mehe seas 33. ja edasi ei pääsenud. Kolmikvõidu võtsid venelased Aleksei Petuhhov, Nikolai Morilov ja Nikita Krjukov,