Tanel Leok tuli aasta parimate valimisel kuuendaks

Eesti 2010. aasta parimaks meessportlaseks valiti tänavune epeevehklemise maailmameister Nikolai Novosjolov, Sõmerpalu motokrossiäss Tanel Leok sai kuuenda koha. Aasta parima võistkonna auhinna sai Eesti meeste võrkpallikoondis, kes kindlustas teist korda järjest pääsu EM-finaalturniirile, ning parimaks treeneriks võrkpallikoondise juhendaja Avo Keel (48). Viimane tegi esmatutvust võrkpalliga Võrus Aksel Saali käe all. Parimaks naissportlaseks valiti Vancouveri taliolümpiamängudel

Kaija Udras jäi suusavahetusega sõidus troonile

Naiste suusavahetusega sõidu Eesti meistriks tuli täna Otepääl Kaija Udras (pildil). 24aastase võrulanna võiduaeg 5 + 5 km pikkusel distantsil oli 29.17,4, teiseks jäänud Laura Rohtla kaotas talle 17,4 sekundiga ja kolmanda koha saanud Triin Ojaste juba rohkem kui minutiga. Udrase jaoks oli tänane kuldmedal täiskasvanute Eesti meistrivõistlustelt kaheksas. Suusavahetusega sõidu esikoha on ta võitnud