Üks ameeriklastest lahkus Võru meeskonnast

Võru korvpalliklubi jäi ilma ühest oma põhitegijast, sest võrulaste särgis ligi kaks ja pool kuud mänginud Andrais Thornton (pildil) lahkus meeskonnast, teatas Õhtuleht. Võru meeskonna treeneri Teet Lauri sõnul siirdus mees ühte Portugali klubisse. Ka on Thorntonit seostatud ühe Hispaania teise liiga meeskonnaga. Novembri keskel Võru KKga liitunud Thornton (25; 204 cm) jõudis klubi eest

Võru korvpallurid kaotasid suurelt Kalev/Cramole

Võru KK korvpallimeeskond mängis Eesti meistriliigas täna võõrsil BC Kalev/Cramoga ja kaotas 53:99 (24:49). Kuna Kalev/Cramol olid terviseprobleemidega rivist väljas Tanel Sokk, Rait Keerles, Gregor Arbet ja Reimo Tamm ning puhkust said ka Gert Dorbek ja Michael Dunigan, tuli pealinlastel läbi ajada vaid kuue mehega. Probleeme neil sellest ei tekkinud — kalevlased asusid 8:0 eduseisu,

Siim Plangi testis Walesis uut võistlusautot

Siim Plangi ja Marek Sarapuu testisid laupäeval Walesis Sweet Lambi testikeskuses esmakordselt oma Renault Twingo R2 võistlusautot, millega osaletakse tänavustel Briti meistrivõistlustel, vahendas Ruudulipp.ee. Võrumaa rallipaar kohanes uue autoga kiiresti. „Saan võrrelda Twingot teiste esiveoliste autodega, millega olen sõitnud ja olen siin kogetuga väga rahul. Pidurid on sellel autol väiksemad, see nõuab veel natuke kohanemist,

Otepää MMi viimasel päeval võistlesid Võrumaa suusatajatest Raido Ränkel ja Regina Oja

Otepääl jõudis täna lõpule juunioride ja U23 vanuseklassi põhja suusalade MM, viimasel päeval oli võistlustules veel kaks Võrumaa suusatajat. U23 vanuseklassi noormeeste 15 + 15 km pikkuses suusavahetusega sõidus sai Raido Ränkel 37. koha. Kulla võitnud kanadalasele Alex Harveyle kaotas ta viie minutiga. Eesti parimana tuli Karel Tammjärv üheksandaks, Eeri Vahtra oli 25. ja Morten

Osula poisid tulid koolide korvpallimeistriks

Võrumaa 6.-9. klasside poiste korvpallimeistriks tuli Osula põhikool, kes eile Antslas ja Kuldres toimunud turniiri finaalis alistas kindlalt 63:31 Võru Kesklinna gümnaasiumi. 3.-4. koha mängus võitis Parksepa keskkool Kuldre kooli 38:32. Esikoha võitnud meeskonda kuulusid Fredi Parker, Raigo Põhjala, Hendriko Variko, Veiko Maidla, Rasmus Varrik, Karl Kreevald, Kevin Ojaots, Jaan Tappo, Atso Tappo, Andreas Habe.

Lauatennisesarja etapil võidutses Harri Vesi

Võrumaa lauatennisesarja teisel etapil eile Väimela tervisekeskuses võidutses Harri Vesi Värskast, talle järgnesid Timo Tammik Võrust ja Vello Vals Lasva vallast. Esikolmik lõpetas kümne mängija osalusel peetud turniiri võrdselt kaheksa võiduga. Harri Vesi edestas konkurente tänu paremale settide vahele, teine ja kolmas koht selgusid pärast lisamatši. Kahe osavõistluse järel on sarja liider Tammik. Järgmine etapp

Võru võrkpallimeeskond ei suutnud mängus riialastega väga vajalikku võitu välja võluda

Võru võrkpallimeeskond ei suutnud tänases Schenkeri liiga mängus Riia Lase-R’i vastu võitu välja võluda ning kaotas riialastele 2:3 (-18, -18, 23, 23, -13). Võrulaste play-offi pääsemine muutub üha kahtlasemaks. Veidi üle kahe tunni kestnud mängu esimesed kaks ja pool geimi kulgesid lätlaste dikteerimisel, kes lõid tugevat servi ning olid tulemuslikud blokis. Ka kolmandas geimis olid külalised oma