Võru korvpalluritel jätkus hoogu 25 minutiks

Võru KK üritas täna Eesti meeste korvpalli meistriliigas hooaja teist võitu napsata ja juhtis vahepeal TTÜ/Kalevi duubli vastu võõrsil koguni 15 punktiga, kuid pidi lõpuks ikkagi 71:80 allajäämist tunnistama. Kohtumise algul olid paari punktiga peal väljakuperemehed, kuid veerandaja lõpp kuulus võrulastele, kes asusid 24:18 eduseisu. Hästi alustas kohtumist Allar Velleramm, kes tabas veerandaja keskel kaks

Schenkeri liigas alustati põhiturniiri teist ringi

Schenkeri võrkpaliliigas alustati sel nädalavahetusel põhiturniiri teise ringi mänge, Valio Võru VK oli mänguvaba. Järgmisel nädalavahetusel on võrulastel ees kaks mängu: laupäeval kodus Daugavpilsi meeskonnaga ja päev hiljem võõrsil Rakveres Grossi TKga. Nädalavahetuse mängud: Kaliningradi RGU-Jantar – Poliurs/Ozolnieki 0:3, TTÜ – Daugavpilsi ülikool 2:3, Riia Lase-R – Jelgava Biolars-Olaine 3:0, Tartu Pere Leib – Pärnu

Sirli Hannile 41. ja Martin Pajosele 99. koht

Sirli Hannil ei olnud täna Tšehhimaal Nove Mestos laskesuusatamise IBU karikasarja etapil nii head minekut kui eile ning ta pidi 7,5 km sprindis leppima 41. kohaga. Võitis sakslanna Juliane Döll, kolm möödalasku teinud Hanni kaotas talle 2.49,3ga. Meeste 10 km sprindis sai kaks trahviringi sõitnud Martin Pajos 99. koha, esikoha võitnud venelasele Jevgeni Garanitšev kaotas

Võru võrkpallurid kaotasid Narvas 0:3

Võru spordikooli võrkpallimeeskond kaotas Eesti meeste esiliiga vahegrupi-turniiril eile Narvas sealsele SK Energia/VK Viktoriale 0:3 (-27, -14, -24). Võru VK kodulehe teatel oli võrulastel võimalus enda kasuks kallutada nii esimene geim (juhiti 24:22) kui ka kolmas geim (juhiti 23:21), paraku jäi geimilõppudes puudu enesekindlusest. Võistkonna resultatiivseim oli 15 punktiga Kajar Kivioja. Järgmise mängu peab Võru SK esiligas