Võru VK/SK kaotas Tartu tudengitele 0:3

Võru VK/SK alustas Eesti naiste võrkpalli meistriliiga põhiturniiri kolmandat ringi kaotusega Tartu ülikooli naiskonnale. Ka kahes eelmises kohtumises tartlannadele alla jäänud Võru naiskond kaotas täna Tartus peetud mängu 0:3. Kahes esimeses geimis said võrulannad 11 punkti, kolmandas geimis 20 punkti. Võrulannade parimad olid Elise Hollas 7 (+4), Margot Pähn 5 (+3) ja Merlin Hurt 4

Sirli Hanni oli MK-etapil tagantpoolt kolmas

Sirli Hanni sai täna laskesusatamise MK-sarja etapil Saksamaal Ruhpoldingis naiste 15 km sõidus 87 lõpetaja seas tagantpoolt kolmanda ehk 85. koha. Etapivõit läks puhtalt lasknud venelannale Olga Zaitsevale. Kuus möödalasku teinud Hanni kaotas talle rohkem kui 15 minutiga. Teistest eestlannadest oli Eveli Saue 24. ja Kadri lehtla 58.

Kergejõustiklased alustasid taas noortesarja

Võrumaa noored kergejõustiklased alustasid Võru spordikeskuses eile TV 10 Olümpiastarti noortesarja järjekordset hooaega. Avaetapi ainsaks kahekordseks võitjaks tuli Allan Katšmazov, kes võitis 1997.-1998. aastal sündinud poiste konkurentsis 8,09ga 60 m jooksu ja täpselt viie meetriga kaugushüppe. Teised võitjad. 1997.-1998. a sünd. Tüdrukud. 60 m Anna-Lisete Kukk 8,54. teivas Merli Ojaots 1.60. 1999. a ja hiljem