Võru võrkpallurid sai lähimalt konkurendilt lüüa

Valio Võru VK kaotas Schenkeri võrkpalliliigas täna koduplatsil Daugavpilsi ülikooli meeskonnale 1:3. Võit tõstis lätlased tabelis Võru meeskonnast mööda, kaheksandale kohale. Võrulased jäid kohe mängu algul kaotusseisu, mida ei suudetud kuidagi vähendada, ning kaotasid esimese geimi 18:25. Teine geim kulges teise tehnilise vaheajani punkt-punkti-mängus. Siis suutis Võru väikese vahe sisse teha, seda ka kasvatada, ning

Võrumaa talveralli võitjaks tõusis Kaspar Koitla

Eesti rallimeistrivõistluste esimeseks etapiks olnud Võrumaa talveralli võitsid Kaspar Koitla ja Andres Ots (Mitsubishi Lancer EVO IX), kes edestasid 24 sekundiga Sander Pärna ja Ken Järveoja (Subaru Impreza WRX STI) ning 25,8 sekundiga lätlasi Janis Vorobjovsi ja Guntars Zicansi (Mitsubishi Evo X). Ralli esimese poole järel kolmandal kohal olnud Koitla võitis võidusõidu teise poole neljast

Kail Piho tõusis kontinentaalkarikasarja osavõistlusel hea suusatamisega esikümne piirile

Kail Piho saavutas täna Saksamaal Klingenthalis toimunud kahevõistluse kontinentaalkarikasarja etapil 11. koha. Vaid korra varem on 19aastane Haanjamaa noormees selles sarjas parema tulemuse saavutanud — 2008. aasta lõpul oli ta USAs ühel etapil korra üheksas. Piho alustas K-125 mäel võistlust 109,5 meetri pikkuse hüppega, millega jagas 36.-37. kohta. 10 km murdmaarajale pääses ta kolm minutit

Sirli Hanni sai MK-etapil sprindis 86. koha

Laskesuusatamise MK-sarja etapil Saksamaal Ruhpoldingis pidi Sirli Hanni täna naiste 7,5 km sprindis leppima 86. kohaga. Tiirus neli möödalasku teinud Vastseliina laskesusataja kaotas etapivõidu võtnud norralannale Tora Bergerile 5.12,6ga. Kehvalt läks ka teistel eestlannadel: Kadri Lehtla sai 93 naise seas 52. ja Eveli Saue 54. koha.

Ivar Ivanov tuli Sakala suusamaratonil kolmandaks

Täna toimunud Sakala suusamaratonil jättis võidu Viljandimaale Priit Talves, parima Võrumaa suusatajana sai Ivar Ivanov kolmanda koha. Oma seos Võrumaaga on ka Talvesel, nimelt on ta kahel viimasel aastal Navi vutiseltsi ridades Eesti IV liigas jalgpalli mänginud. Talvese võiduaeg 40 kilomeetri pikkusel distantsil oli 1:49.42. Allar Soo Jõgevalt kaotas võitjale ühe minuti ja 13 sekundiga

Anti Saarepuu sai Liberecis kirja 19. koha punktid

Anti Saarepuu jõudis Libereci MK-etapil vabatehnikasprindis veerandfinaali, lõpuprotokolli läks talle kirja 19. koht. Veerandfinaalis edestasid sel hooajal teist korda MK-sarjas punktikohale jõudnud võrulast rootslased Jesper Modin ja Calle Halfvarsson ning sakslane Sebastian Eisenlauer. Modinile 2,4 sekundiga kaotanud Saarepuu selja taha jäid šveitslane Joeri Kindschi ja ja norralane Eirik Brandsdal. Hommikusest kvalifikatsioonist pääses Saarepuu edasi 23.

Regina Oja võitis vabatehnikasõidus pronksmedali

Regina Oja (pildil) võitis täna Otepääl Eesti noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel kuni 16astaste tüdrukute 5 km vabatehnikasõidus pronksmedali. Kulla võitnud Meril Beilmannile kaotas Võru suusaklubi tüdruk vaid 11,1 sekundiga ja hõbeda saanud Kelly Vainlole 6,9 sekundiga. Konkurentidest paar aastat noorem Mari-Liis Mõttus oli kümnes. Kuni 18aastaste neidude 5 km sõidus tuli Kristiine Lauri kaheksandaks ja Mariliis