Võru KK jäi TTÜ/Kalevile võõrsil 15 punktiga alla

Võru KK kaotas Eesti meeste korvpalli meistriliigas täna võõrsil TTÜ/Kalevile 83:98 (37:49). Esimese veerandaja mängisid vaid kaheksa mehega pealinna sõitnud võrulased turniiritabelis kolmandal kohal oleva meeskonnaga viiki 20:20. Võrdne mäng jätkus ka teisel veerandajal. Veel kolm minutit enne poolajavilet juhtis Võru KK 37:35, siis aga lubati vastastel teha 14:0 vahespurt. Võru ei andnud siiski veel

Valio Võru VK kaotas teise olulise mängu järjest

Võru võrkpallimeeskond kaotas Schenkeri liigas teise tähtsa mängu järjest, kui jäi Rakvere Grossi Toidukaupade meeskonnale täna võõrsil alla 0:3 (-20, -21, -17). Kaotus oli seda valusam, et servil ja rünnakul palju vigu teinud võrulased Rakvere meeskonnale kordagi ohtlikuks ei saanudki. Telekaamerate ees (mängust tegi otseülekande TV6) peetud mängus „hiilgas” Võru meeskond koguni 15 serviveaga. Võrulaste

Kail Pihol jäi punktilisa täna napilt teenimata

Kail Pihol ei õnnestunud täna kahevõistluse kontinentaalkarikasarja etapil Saksamaal Klingenthalis punktilisa teenida. Haanjamaa noormees oli esimene, kes punktikohalt välja jäi. Kui eile pääses Piho 10 km murdmaarajale 3.22 pärast hüppevõistluse võitjat Kaarel Nurmsalu, siis täna oli võitja küll sama, kuid Piho kaotus talle nelja sekundi võrra suurem. Nurmsalu hüppe pikkus oli täna 132,5 meetrit, 51.-52.

U18 vanuseklassi valitsevad Võru võrkpallurid

Täna lõpule jõudnud Eesti võrkpalliliidu U18 vanuseklassi karikavõistlustel võidutsesid nii Võru spordikooli poisid kui ka tüdrukud. Sügisel Eesti karikavõistluste finaalturniiril surnud ringiga kolmandaks jäänud Võru noormehed kaotasid kodulinnas peetud finaalvõistlusel seekord vaid ühe geimi ja seda turniiril teise koha saanud Saaremaa spordikoolile. Kolmandaks tulnud Valga VK Viktooriast, oma neljanda koha saanud duubelmeeskonnast ning järgnevatele kohtadele

Eesti suusasprinterid piirdusid kvalifikatsiooniga

Murdmaasuusatamise MK-etapil Liberecis ei pääsenud kumbki Eesti duo täna klassikatehnikaga sõidetud sprinditeatevõistlusel poolfinaalist edasi finaali. Anti Saarepuu ja Timo Simonlatser jäid esimeses poolfinaalis seitsmendaks. Hiljem ka finaalis võidutsenud norralastele Johan Kjølstad ja Ola Vigen Hattestad kaotasid nad 35,8 sekundiga. Eesti paari etteastele vajutas pitseri Simonlatseri kukkumine kohe esimeses vahetuses. Saarepuul õnnestus küll seejärel vahetuse parima

Rantipol jäi Bestra Cupil eelviimaseks

Võru JK mängijaist koosnev Rantipoli meeskond jäi eile Viljandis toimunud saalijalgpalliturniiril Bestra Cup eelviimaseks. Alagrupis kaotasid võrulased FC Bestra II meeskonnale, Viljandi JK Kotkastele, FC Tarvastule ja Lambikatele. Ainus võit saadi 9.-10. koha mängus, kus alistati 5:0 SK Tääksi.

Tamulal saab uisumaratoni rada proovida

Võrus Tamula järvel on valminud osa Tamula uisumaratoni rajast. „Põhimõtteliselt võivad huvilised minna uiske proovima. Valatud on umbes 1,5 kilomeetri pikkune osa 2,5 kilomeetri pikkusest rajast,” ütles viimased kaks päeva rada rajades järvel möllanud Ain-Ivar Tupp. Rannatare juurest algaval ja Roosisaare poole suunduval rajalõigul saab tema sõnul edasi-tagasi sõita. „Jää ei ole küll ideaalne võistlusjää,

Rei judopoisid võitsid Elvas neli esikohta

Eile toimunud 17. Elva noorte judoturniiril võitsid Võru Rei judokatest A-klassis esikoha Karl Erik Org (-55 kg), kes esikohakohtumises alistas oma klubikaaslase Martin Zahkna, ning C-klassis Joosep Kikas (-30 kg), Henri Neeve (-34 kg) ja Janar Pähn (-60 kg). C-klassi poistest jõudsid esikolmikusse veel Egert Kiisk (-27 kg) teise ning Kalmer Kaurson (-27 kg), Märt