Poolfinaalis käis platsil neli Võrumaa korvpallurit

Tartu Ülikooli naiskond alistas Eesti naiste korvpallikarikavõistluste poolfinaalis NikeWomeni mängudega 2:0 (63:55 ja 72:48) ja pääses selle nädala laupäeval Raplas toimuvasse finaali, kus mängitakse Tallinna Ülikooliga. Tartu Ülikooli finaali jõudmisse andsid oma panuse ka Parksepa SK kasvandikud. Liisi Sokman viskas esimeses mängus 35 minutiga16 punkti ja võttis 5 lauapalli, tänases korduskohtumises oli ta väljakul 29

TV 10 Olümpiastarti sarjas algas juubelihooaeg

TV 10 Olümpiastarti 40. hooaaja avavõistlusel pühapäeval Tartu Ülikooli spordihallis jõudis Võrumaa noortest kergejõustiklastest esikolmikusse Anna-Lisete Kukk. Tema aeg vanemate (1997.-1998. a sünd) tüdrukute 60 m jooksu finaalis oli 8,43. Eeljooksus oli Parksepa keskkooli 6. klassi tüdruk olnud veel nelja sajandiku võrra kiirem. Sprindifinaali seitsmes koht kuulus 8,57ga Hanna-Mai Vaiklale. Vanemate poiste konkurentsis tuli Võru

Kaija Udras leppis klassikasõidus hõbemedaliga

Sel hooajal juba kahel distantsil murdmaasuusatamises Eesti meistriks tulnud Kaija Udras pidi täna Põlvamaal Mammastes toimunud Eesti meistrivõistluste naiste 10 km eraldistardist klassikatehnikasõidus leppima hõbemedaliga. „Kui arvestada seda, et ma olen alles nädal aega terve olnud, siis olen rahul, et niigi läks,” ütles ta pärast võistlust Vikerraadio vahendusel. Eesti meistriks tuli Laura Rohtla, kelle võiduaeg