Noored kergejõustiklased võitsid Eesti sisemeistrivõistluste avapäeval kolm medalit

Eesti A- ja B-vanuseklassi talviste kergejõustikumeistrivõistluste tänasel avapäeval Tallinnas võitsid Lõunalõvi/Võru spordikooli noored kolm medalit. B-klassis sprintisid Võru poisid hõbemedalile nii tõketeta kui ka tõketega 60 meetri jooksus. Esimesel alal võitis hõbeda Jürgen Kolk, kes sai finaalis ajaks 7,83, tõkkejooksus tuli 8,89ga teiseks Martin Paakspuu. Kullad võitsid tartlased: 60 m jooksus oli Carl Alekandi võiduaeg

Võru võrkpallurid võtsid kohustusliku võidu

Võru võrkpallimeeskond sai täna Schenkeri liigas kirja kohustusliku võidu, kui alistas turniiritabeli punase laterna Kaliningradi RGU-Jantari koduplatsil 3:0. Hiljuti oma kõige kogenumast mängijast, Prantsusmaale Rennes’i klubisse Raimo Pajusalu ja Keith Puparti meeskonnakaaslaseks siirdunud Läti temporündajast Vladislavs Hotulevsist ilma jäänud Kaliningradi noored võrkpallurid suutsid võrulastele tõsisemat vastupanu osutada vaid avageimis. Võrdne mäng kestis seisuni 24:24, siis

Võrulannad kaotasid Tallinna Ülikoolile 1:3

Võru VK/SK võrkpallinaiskond pole suutnud Eesti meistrivõistluste põhiturniiri kolmandas ringis veel punktiarvet avada, täna kaotati võõrsil Tallinna Ülikoolile 1:3. Esimene geim oli tasavägine seisuni 7:7, siis said tallinlannad viis punkti järjest ning peagi oli Võru juba 9:20 kaotusseisus. Geimi enam päästa ei õnnestunudki, see kaotati 14:25. Teises geimis jagus punkt-punkti-mängu seisuni 17:17. Seejärel tegid tudengid

Järelkasv andis kindlana tundunud võidu käest

Eesti võrkpalli esiliigas sai Võru spordikooli meeskond täna koduplatsil valusa 2:3 kaotuse Pärnu võrkpalliklubi duubelmeeskonnalt. Võrulased asusid mängu küll geimidega 2:0 (25:15 ja 25:12) juhtima, kuid lasid siis kindla võidu ootuses jala sirgu ning kaotasid kolmanda geimi 20:25. Seejärel kaotati ka neljas geim 25:27 ning otsustav viies geim 12:15. Vahegrupiturniiri järgmised mängud peab Võru meeskond

Raido Ränkel jäi Otepääl 57. kohale

Ainsa Võrumaa suusatajana täna Otepääl murdmaasuusatamise MK-etapil stardis olnud Raido Ränkel pidi meeste 15 km eraldistardist klassikasõidus leppima 57. kohaga. Esikoha võitnud norralasele Eldar Rønningule kaotas ta 3.45,5ga. Eesti suusatajatest oli Ränkel paremuselt kaheksas, teda edestasid Andrus Veerpalu (5.), Aivar Rehemaa (17.), Algo Kärp (27.), Jaak Mae (29.), Peeter Kümmel (34.), Kaspar Kokk (41.) ja

Eesti naiskond sai teatesõidus 14. koha

Eesti naiskond (Kadri Lehtla, Kristel Viigipuu, Sirli Hanni, Eveli Saue) sai täna laskesuusatamise MK-etapil Itaalias Anterselvas 4 x 6 km teatesõidus 14. koha. Esikoha võitnud Venemaa naiskonnale rohkem kui seitsme ja poole minutiga kaotanud eestlannad olid viimased, kes finišisse jõudsid, kuus võistkonda sai liidritelt ringi sisse ja pidi võitluse pooleli jätma. Sirli Hanni sõitis kolmandat

Valio Võru VK mängudest tehakse otseülekanne

Võru võrkpallimeeskond võõrustab Võru spordikeskuses täna Schenkeri liiga mängus Kaliningradi RGU-Jantari ning homme Tartu Pere Leiba. Mõlemal päeval algab mäng kell 17 ning tänu TTÜ filmiklubile saab neid ka otseülekandes vaadata. Otseülekannet saab jälgida siit!

Kuldre kool/Võru KK kaotas vahegrupi liidrile

Kuldre kool/Võru KK kaotas Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste II liigas eile koduplatsil Valga korvpallikoolile 52:74 (26:34). Kuldre kooli/Võru KK parimad olid Renee Kilter 18, Eiko Roosimaa 13 ja Einar Kärgenberg 11 punktiga. Valgalaste parim oli 17 silmaga Lauri Hingla. Valga meeskonnas mängivatest Parksepa spordiklubi kasvandikest viskas Juss Jürisaar 16 ja Allan Hallik 3 punkti. Valgalased on