Kullani Võrumaa noored kergejõustiklased seekord ei küündinud, medaleid võideti kokku seitse

Lõunalõvi/Võru spordikooli noored kergejõustiklased ei jõudnud Eesti A- ja B-vanuseklassi talvistel meistrivõistlustel ka teisel päeval täistabamuseni, kuid medaliarvet täiendati siiski nelja aurahaga. Kokku võideti kolm hõbedat ja neli pronksi. Täna läks võrulastel kõige paremini kaugushüppes, kus Õilme Võrol (pildil) jäi B-klassi tüdrukute konkurentsis kullast puudu vaid kuus sentimeetrit. Parksepa koolitüdruku hõbedase hüppe pikkuseks mõõdeti 5.30,

Võrulaste hammas Pere Leiva peale ei hakanud

Valio Võru VK kaotas täna Schenkeri liigas koduplatsil Tartu Pere Leivale 1:3. Võrulased jäid esimeses geimis 2:5 taha ja jälitaja rollist enam ei pääsenudki. Kaotusseis aina kasvas (7:14, 10:21) ja lõpuks olid tablool numbrid 15:25. Teises geimis jäi Pere Leib hätta servi vastuvõtuga ja väljakuperemehed said tänu sellele mängu paremini käima. Punkt-punkti-mängus rühiti seisuni 16:16,

Salestari liigas peeti järjekordsed mängud

Eesti naiste võrkpalli meistriliiga tänastes mängudes kaotas Audentes/Noortekoondis Tallinna Ülikoolile 1:3 ja TÜ/Eeden Viljandi Metallile 0:3, ainsana sai kodusaalis võidu GMP, kes alistas Pärnu VK 3:0. Võru naiskond oli täna mänguvaba. Meistriliiga mängud jätkuvad 5. veebruaril, võrulannad võõrustavad siis Pärnu naiskonda. Kolmanda ringi tabel 1. Viljandi Metall 9 punkti (3 mängust), 2.-3. GMP ja TLÜ

Priit Narusk põrus teatevõistluse püstitiirus

Eesti meeste teatenelikul tuli täna Anterselvas laskesuusatamise MK-etapil leppida 18. kohaga, ankrumehe rollis olnud Priit Narusk pidi sõitma neli trahviringi. Võrulane kõrbes püstitiirus, kus tal ka pärast kõikide lisapadrunite kasutamist jäi üles neli märki. Kauri Kõiv, Indrek Tobreluts ja Roland Lessing trahviringe sõitma ei pidanud. Esikoha võitis Saksamaa nelik. Sakslastele ligi seitsme minutiga kaotanud Eesti

Anti Saarepuu kasvatas MK-sarjas oma punktiarvet

Anti Saarepuu noppis täna Otepääl MK-sarja klassikatehnikasprindis 24. koha punktid. Etapivõidu võttis norralane Eirik Brandsdal. Harukordse saavutusena jõudis meeste sprindis veerandfinaali koguni kuus eestlast ning kolm neist, kaasa arvatud Saarepuu, sattus kokku ühte veerandfinaali. Seal sepistati ka Eesti meeste ainus poolfinaalikoht — sõitu dikteerinud Kein Einaste jõudis finišisse esimesena. Teine edasipääseja oli temaga sama aja

Rõuge saalivutiturniiri võitis Parksa meeskond

Rõuges eile peetud saalijalgpalliturniiri võitis meeskond nimega Parksa, kes finaalis võitis penaltidega 4:3 Vastseliina. Esikohakohtumise normaalaeg oli lõppenud tulemusega 1:1. Parksa värava lõi Marek Jenas, Vastseliina skoori eest hoolitses Janar Urbanik. Võidukas meeskonnas mängisid lisaks Jenasele veel Indrek Ivask, Reijo Künnapuu, Jüri Artemkin, Liivo Juul ja Endrik Jäger. Penaltide löömist läks vaja ka mõlemas poolfinaalis,

Tartu Ülikooli naiskond jäi karikafinaalis napilt alla

Eile Raplas toimunud Eesti naiste korvpallikarikavõitluste finaalmängus kaotas Tartu Ülikooli naiskond Tallinna Ülikoolile 67:68 (29:38). Parksepa spordikooli kasvandikest mängis Liisi Sokman Tartu naiskonna eest 38 minutit ning viskas selle ajaga kaheksa punkti, andis viis resultatiivset söötu ja võttis neli lauapalli. Kaiti Vasiljeva, Berta Mürk ja jalavigastust raviv Liisa Juul jäid pingile. Tartu Ülikooli naiskonna ridades