Jaan Angerjärvele raskekaalus pronksmedal, naised lisasid medalikotti kulla, hõbeda ja pronksi

Viimsis eile peetud Eesti judomeistrivõistluste tipphetkeks oli meeste raskekaalu finaalmatš, kus Martin Padar alistas Juhan Mettise. Kahe kange varjus läksid sama kaalu pronksimatšis vastamisi Võru Rei klubi judokad Jaan Angerjärv ja Robert Parker ning neist jäi peale esimesena nimetatu. Angerjärv alustas võistlust kaotusega Mihkel Jõemäele, kuid alistas siis miinusringis Mihhail Goidovi ning pääseski pronksi eest

Võrumaa koolide 6.-9. klasside saalihokikulla võitsid Kreutzwaldi gümnaasiumi poisid

Võrumaa 6.-9. klasside poiste saalihoki meistriks tuli Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võistkond, kes eile Puigal toimunud võistluse finaalis võitis Mõniste kooli 8:5. 3.-4. koha mängus oli Kuldre kool 2:1 üle Krabi põhikoolist. Kreutzwaldi gümnaasiumi meeskonnas mängisid Timo Kuus, Oliver Kuusk, Karl-Erik Org, Kevin Kaaristo, Rain Kooser, Rene Zahkna ja Thomas Kuus. Kreutzwaldi gümnaasiumi võidukas meeskond. Foto:

Adrenaliiniareenil mürisesid krossitsiklid

Sõmerpalu motohallis laupäeval toimunud motokrossi Adrenalin Arena Cupi etapil oli 85 cm3 tsiklite klassis mõlemas sõidus parim Karel Kutsar, Jan Jakobson sai kirja neljanda ja kolmanda koha. MX1-klassis võtsid sõiduvõidud leedulane Vytautas Bucas ja lätlane Davis Ivanovs, MX2-klassis oli mõlemas sõidus parim soomlane Harri Yli-Villamo.