Andres Raja kontrollis kahel alal vormi

Andres Raja sai täna Tartus Bigbank Kuldliiga kergejõustikusarja tänavusel esimesel talvisel etapil 60 meetri tõkkejooksus 7,87ga teise koha, tema isiklik rekord on vaid 0,02 sekundi võrra parem. Jooksu võitis 7,74ga lätlane Stanislav Olijars, Raja järel oli 7,88 kolmas ukrainlane Serhi Demidjuk. Veebruari esimesel nädalavahetusel Tallinnas toimuvaks rahvusvaheliseks seitsmevõistluseks valmistuv Raja kontrollis vormi ka kuulitõukes, kus

Kail Piho lõpetas juunioride MMil esitosina

Kail Piho saavutas Otepääl jätkuval juunioride MMil täna kahevõistluses 12. koha, seni oli tema parimaks tulemuseks juunioride MMilt mullune 19. koht. Maailmameistriks tuli sakslane Johannes Rydzek, sloveeni Marjan Jelenko (+47,7) järel teenis pronksmedali hüppevõistluse võitnud Kaarel Nurmsalu (+1.02,5). Nurmsalu teenis hüppemäel 96,5meetrise õhulennu eest 128,0 punkti ja pääses 10 km murdmaarajale 28 sekundit enne Rydzekit

Raido Ränkel oli U23 MMil 15 km sõidus 47.

Võrumaa talisportlaste etteasted Otepääl toimuval juunioride ja U23 vanuseklassi põhja suusaalade MMil juhatas sisse Raido Ränkel, kes sai täna U23 noormeeste 15 km vabatehnikasõidus 47. koha. Lääne-Virumaalt pärit, kuid praegu Võru suusaklubi esindav Ränkel kaotas esikoha võitnud Jevgeni Belovile (Venemaa) 3.43,0ga. Startis 67 võistlejat. Teistest eestlstest oli Eeri Vahtra 18., Karel Tammjärv 31. ja Morten

Kerttu Jallai koduklubi kaotas Soomes liidrile

Kerttu Jallai koduklubi Lappeenranta Catz kaotas eile Soome naiste korvpalli meistriliigas turniiri liidriks olevale Kotka Peli-Karhut naiskonnale võõrsil 65:76. Jallai arvele kogunes 25 minutiga 7 punkti ja 2 lauapalli. Eelmised kaks mängu Lappeenranta klubi võitis: Espoost saadi kodus jagu 75:73 (Jallai 17 punkti ja 5 lauapalli) ja Keravan Energiast võõrsil 72:59 (Jallai 8 punkti ja