Tamula jääl oli kiireim mees taas Raivo Laanemets

Täna Tamula järvel sõidetud teisel Võru uisumaratonil kaitses oma mullust esikohta tallinlane Raivo Laanemets (pildil), kel 50 km läbimiseks kulus aega üks tund, 58 minutit ja 6,4 sekundit. Laanemetsale järgnesid Võrumaa oma mees Märt Kuus (+1.12,6) ja Raul Villo (+11.10,4) Harjumaalt. Tõnu Hendrikson oli viies ja Hillar Irves seitsmes. Pikima distantsi lõpetas üheksa meest. 30

Priit Vislapuu alustas noorte MMi 53. kohaga

Võrulane Priit Vislapuu alustas noorte laskesuusatamise MMi Tšehhimaal Nove Mestos täna 7,5 km sprindi 53. kohaga. Esimese startijana rajale läinud Vislapuul jäi tabamata neli märki ning maailmameistriks tulnud Maksim Tsvetkovile (Venemaa) kaotas ta lõpuks kolme minuti ja 13,5 sekundiga. Teistest eestlastest sai Jan Treier 30. ja Kalev Ermits 46. koha, startijaid oli täpselt sada.

Võrumaa juunioridele kolm medalit: Liis Kranichile hõbe, Kristjan Kikkasele ja Joosep Pihole pronks

Täna Tallinnas alanud juunioride ja noorsooklassi Eesti talviste kergejõustikumeistrivõistluste esimesel päeval võitsid Võrumaa sportlased kolm medalit, kõik juunioride konkurentsis. Liis Kranich tõukas neljakilost kuuli uueks isiklikuks rekordiks 12.13, mis andis talle hõbemedali. Kulla võitnud Haapsalu neiu Ragne Rae sai kirja 40 cm võrra parema tulemuse. Kolmikhüppes sai Kristjan Kikkas 13.88ga pronksmedali, temagi püstitas uue isikliku

Võru spordikooli U20 võrkpallimeeskond võitis täiseduga EVFi karikavõistluste finaalturniiri

Võru spordikooli U20 võrkpallimeeskond lisas sügisel võidetud Eesti karika kõrvale oma auhinnakappi nüüd ka Eesti võrkpalliliidu (EVF) karika. Täna Rakveres lõppenud EVFi karikavõistluste finaalturniiril alistas Aksel Saali juhendatav meeskond kõik viis vastast. Teiseks tulnud võõrustajate meeskonnast oldi üle 3:0 ning kolmanda koha saanud Pärnu VK/SKst 3:1, Saaremaa spordikool (4.) võideti 3:0, Türi VK (5.) 3:1

Martin Leok alustas talvist sarja kolmanda kohaga

Eesti talikrossi meistrivõistluste esimesel etapil Laitses sai Martin Leok (Sõmerpalu MK) täna MX1-klassis kahe sõidu kokkuvõttes Ardo Kauriti ja Jüri Triisa järel kolmanda koha. Külgvankrite klassis tulid Leoki klubikaaslased Urmas Sugasep ja Veiko Parksepp teiseks. Meistrivõistluste järgmine etapp toimub 5. veebruaril Räpinas.

Kail Piho lõpetas kahevõistluse sprindi 22. kohaga

Kail Piho lõpetas juunioride MMil Otepääl tänase kahevõistluse sprindi 22. kohaga, Kaarel Nurmsalu teenis Eestile taas pronksmedali. Kulla võitis täna sloveen Marjan Jelenko, kes alustas suusasõitu teisena, kümme sekundit hiljem, kui 93,5 meetri pikkuse õhulennuga hüppevõistluse võitnud Nurmsalu. Hõbemedali võitnud sakslane Johannes Rydzek kaotas Jelenkole finišis 20,3 sekundiga ja Nurmsalu 36 sekundiga. Kail Piho sai

Raido Ränkel pääses sprindis veerandfinaali

Raido Ränkel sai Otepääl jätkuval juunioride ja U23 vanuseklassi põhja suusaalade MMil täna alla 23aastaste noormeeste klassikasprindis 25. koha. Hommikusest eelsõidust pääses Ränkel edasi seitsmenda ajaga. Kvalifikatsiooni kiireimale, mullusele olümpiahõbedale Aleksandr Panžinskile (Venemaa) kaotas ta 5,29 sekundiga. Veerandfinaalis Ränkeli sõit enam nii hästi ei sujunud ja ta pidi oma sõidus leppima viimase ehk kuuenda kohaga.

Esikoht Kreutzwaldi gümnaasiumi tüdrukutele

Võrumaa 6.-9. klasside tüdrukute korvpallimeistriks tuli Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võistkond, kuhu kuulusid Kertu Külaots, Laura Ernits, Kadri Eskla, Laura Eskla, Veelika Piirioja ja Kai-Liis Vesper. Eile Puigal toimunud turniiril alistas Kreutzwaldi gümnaasium teiseks tulnud Parksepa keskkooli 28:15 ja kolmandaks jäänud Puiga põhikooli 35:0.