Võru võrkpallimeeskond ei suutnud mängus riialastega väga vajalikku võitu välja võluda

Võru võrkpallimeeskond ei suutnud tänases Schenkeri liiga mängus Riia Lase-R’i vastu võitu välja võluda ning kaotas riialastele 2:3 (-18, -18, 23, 23, -13). Võrulaste play-offi pääsemine muutub üha kahtlasemaks. Veidi üle kahe tunni kestnud mängu esimesed kaks ja pool geimi kulgesid lätlaste dikteerimisel, kes lõid tugevat servi ning olid tulemuslikud blokis. Ka kolmandas geimis olid külalised oma

Hans-Peeter Tulmin võitis kindlalt 800 m jooksu

Tallinnas peetud Eesti noorsoo ja juunioride talviste meistrivõistluste teisel päeval jõudsid täistabamuseni ka Võrumaa kergejõustiklased — juunioride 800 meetri jooksus võidutses Hans-Peeter Tulmin. Audentese spordigümnaasiumis õppiv noormees läbis distantsi ajaga 1.58,32 ja võttis kindla võidu, konkurendid kaotasid talle ligi kahe sekundiga. Noorsooklassis olid Võru Lõunalõvi klubi suurimad lootused seotud Asko Anipaiga, kes pidi aga 300

Võru U20 võrkpallineiud astusid sammukese edasi

Kui Võru spordikooli U20 vanuseklassi noormehed võitsid eile Eesti võrkpalliliidu (EVF) karika, siis sama vanuseklassi neidude finaalturniiril pidid võrulannad leppima teise kohaga. Võrreldes sügisel toimunud Eesti karikavõistlustega on aga ka teine koht samm edasi, sest siis sai Võru naiskond kolmanda koha. Täna Võrus lõppenud EVFi karikavõistluste finaalturniiril jäid nagu Eesti karikavõistlustelgi kaotuseta Viljandi spordikooli võrkpallurid.

Priit Vislapuu tõusis jälitussõidus 50 parema hulka

Tšehhis Nove Mestos jätkuval noorte ja juunioride laskesuusatamise MMil tõusis Priit Vislapuu noormeeste 10 km jälitussõidus stardipositsioonilt nelja koha võrra kõrgemale ja lõpetas võistluse 49. kohaga. Võrulasel tuli sõita kuus trahviringi. Teist päeva järjest kulla võitnud Maksim Tsvetkovile (Venemaa) kaotas ta seitsme ja poole minutiga. Eestlastest tegi parimat sõitu Jan Treier, kes tõusis 16. kohale.

Priit Narusk lõpetas Viru maratoni teise kohaga

Priit Narusk saavutas täna Lääne-Virumaal peetud 27. Viru suusamaratonil teise koha. 42 km pikkuse suusasõidu võitis ajaga 1:57.50 Aivar Rehemaa. Narusk kaotas talle ühe minuti ja 44 sekundiga. „Priiduga sõitsime mingi 25 kilomeetrit koos, aga siis tundus, et mees oli raskustes ja ühel väikesel nukil sain eest ära. Arvan, et ta vist väga enam ei