Kuldre kool/Võru KK kaotas veerandsaja punktiga

Kuldre kool/Võru KK kaotas Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste II liigas täna Tartus EMÜ SKle 67:92 (36:52). Võrumaa korvpalluritest olid resultatiivsemad Eiko Roosimaa 20 ja Einar Kärgenberg 14 punktiga. Kuldre meeskonnal jääb vahegrupiturniiril 11.-19. kohani pidada veel üks kohtumine — võõrsil SK Forte/Tartu PKga. Statistika Teisi mänge: SK Forte/Tartu PK – Kuressaare SK Vesse 85:90, Orissaare Rock

Eesti kahevõistlusmeeskond jäi MMil viimaseks

Põhja suusaalade MMil Holmenkollenis pidi Eesti nelik, kuhu kuulusid ka vennad Kail ja Han Hendrik Piho, võistkondlikus kahevõistluses 12 meeskonna seas leppima viimase kohaga. Eelviimase koha eest konkureeris Eesti meeskond Venemaaga. 4 x 5 km pikkuse teatesõidu esimeses vahetuses pidi Kail Piho küll tema järel startinud itaallase mööda laskma, kuid jõudis omakorda Venemaa kahevõistlejast vaid

Tanel Leok Itaalia krossisarjas seitsmendal kohal

Tanel Leok võttis Itaalia motokrossi meistrivõistlustel esimese etapi järel võistlejate paremusrivis sisse seitsmenda positsiooni. Eile Ponte a Egola mudasel rajal toimunud võitlusel tuli TMil kihutav Sõmerpalu motomees esimeses sõidus David Philippaertsi, Antonio Cairoli (mõlemad Itaalia) ja Kevin Strijbosi (Belgia) järel neljandaks. Teises sõidus toimus kohe avaringil kukkumine, kuhu jäi toppama ka Leok. Sõidu võitis prantslane

Valdade talimängudelt Võrumaale kuld ja hõbe

Nädalavahetusel Tartumaal Lähtel toimunud Eesti valdade 19. talimängude finaalvõistlusel ei jäänud esikohata ka Võrumaa sportlased — Anti Saarepuu võitis meeste 10 km suusatamise. Talimängude mullust esikohta kaitsnud Võru valla suusamehele järgnesid laupäeval toimunud võistlusel Keijo Priks (+34,4) Paistust, Eno Vahtra (+1.24,3) Palamuselt ja neljandana Artur Palok (+1.33,8) Vastseliina vallast. Paloki tiimikaaslane Tõnis Uiboupin oli seitsmes.

Hinsa rajal võitsid Vaiko Samm ja Marko Tiinas

Võrumaal Hinsa rajal laupäeval sõidetud Eesti veoautokrossi meistrivõistluste avaetapil võtsid suurtel veoautodel (GAZ 53) kolmikvõidu Võrumaa mehed Vaiko Samm, Mikk Mäesaar ja Erko Sibul, Illimar Hirsnik tuli viiendaks. Väikestel veoautode (GAZ 51/52) finaalis võidutses Marko Tiinas Tamsalust, järgnesid Rõuge võidusõitja Ott Kevvai ja lätlane Bruno Leimanis. Vaiko Samm (nr 2) on sisse võtnud juhtkoha, teda

Günter Mandlile noorte meistrivõistlustelt pronks

Tallinnas eile toimunud võistluse „Nõmme talv” raames selgusid ka tänavused kuni 14aastaste poiste Eesti meistrid kahevõistluses ja suusahüpetes. Günter Mandli (Võru spordikool) võitis kahevõistluses pronksmedali, suusahüpetes jäi ta viiendaks. Samas toimus ka suusahüpete ja kahevõistluse noortesarja järjekordne etapp, kus Võru spordikooli kasvandikud võitsid veel viis esikolmikukohta. Kuni kümneaastaste poiste arvestuses tuli Joosep Perv mõlemal alal

Schenkeri liigas lõppesid põhiturniiri mängud

Tänaste kohtumistega lõppes Schenkeri võrkpalliliiga põhiturniir ning selgusid veerandfinaalpaarid, kus vastamisi lähevad Tallinna Selver ja Daugavpilsi ülikool, Pärnu VK ja Jelgava Biolars/Olaine, Tartu Pere Leib ja TTÜ ning Poliurs/Ozolnieki ja Riia Lase-R. Veerandfinaalpaarides mängitakse kaks mängu, esimene neist nõrgema asetusega meeskonna koduväljakul. Juhul, kui pärast teist mängu on geimide seis võrdne (0:3/3:0, 1:3/3:1 või 2:3/3:2),