Rahvaliigas selgusid teisele etapile pääsejad

Eesti võrkpalli rahvaliiga B-tugevusgrupis on lõppemas alagrupimängud ja suur osa edasipääsejaist on juba selgunud. Lõuna regiooni (Võru, Valga, Tartu ja Põlva maakond) meeste B alagrupi esikoha otsustanud mängus võitis Männiokas Lasva 3:2, mõlemad Võrumaa meeskonnad pääsevad edasi järgmisele etapile. Naiste A alagrupis võitis täisedu viie võiduga esikoha Võru valla naiskond, teisena pääseb edasi Põlva VK

Rei judokad Valgevenes autasustamispoodiumil

Rei judokad võitsid nädalavahetusel Valgevenes Ljahhavitšõs toimunud noorte judoturniiril kaks auhinnalist kohta. C-klassis kehakaalus kuni 46 kg võidutsenud Rene Sulg alistas kõik viis oma vastast ipponiga. A-klassi kehakaalus kuni 55 kg saavutas Karl-Erik Org -55 kg kolmanda koha. Võistlusel osalesid kolme riigi sportlased.

Võru korvpalliturniiril tuleb väike juubel

Traditsiooniliselt veebruari alguses Parksepas toimuv Võru korvpalliturniir jõuab tänavu 20. verstapostini. Eeloleval nädalavahetusel peetaval juubeliturniiril osaleb kuus meeskonda. Korraldajaklubile SK Tasa 13 pakuvad konkurentsi Hundijalg, Vändra ja Lihula ning kaugemalt külakosti toovad Riia ja Radviliškise (Leedu) meeskonnad. Parksepa keskkooli võimlas 5. ja 6. veebruaril peetava turniiri mõlemal päeval algavad mängud kell 10. Ajakava. 5. veebruar.

Kaija Udras Skandinaavia karikasarja sprindis 11.

Murdmaasuusatamise Skandinaavia karikasarja etapil Lätis Madonas sai Kaija Udras täna naiste vabatehnikasprindis 11. koha. Hommikul eelvõistlusest kuuenda ajaga edasi pääsenud võrulanna jäi oma veerandfinaalis Ida Sargenti (USA) ja Britt Ingunn Nydali (Norra) järel küll kolmandaks, kuid pääses ajaga ikkagi poolfinaali. Seal pidi ta leppima viienda kohaga. Sõideti ka B-finaal, mille Udras lõpetas samuti viiendana. A-finaali