Andres Raja liigub 6050 punkti graafikus

Andres Raja liigub Tallinnas toimuval rahvusvahelisel jõuproovil seitsmevõistluses uue isikliku rekordi ja Eesti meistritiitli poole. Avapäevaga kogus Võrumaa parim kergejõustiklane 3444 punkti ja edestab oma kaks aastat tagasi püstitatud tippmargi (5966 punkti) graafikut 89 punktiga. Võistluse liider on 3578 punktiga ameeriklane Ashton Eaton. Võistluse eel oli Raja võrdlemisi kidakeelne, kuid treener Andrei Nazarov ütles, et

Võru meeskond Selverile kerget võitu ei andnud

Valio Võru VK kaotas võrkpalli Schenkeri liigas täna võõrsil paremustabeli liidrile Tallinna Selverile 0:3. Esimesed kaks geimi kaotanud Võru meeskond andis vastastele mängu kolmandas geimis tõelise lahingu. Mängus viimaseks jäänud geim kaotati alles 31:33, seejuures ei suutnud võrulased realiseerida kolme geimpalli. Võrulastel ei teinud tänases mängus kaasa Tauno Lipp, Kaido Treima, Oliver Kallion, Sten Maask,

Martin Leok võitis Räpina talimotokrossi

Eesti talimotokrossi meistrivõistluste teisel etapil Räpinas võitis MX1- ja MX2-klassi ühises arvestuses täna mõlemad sõidud Martin Leok (Sõmerpalu MK), Timmo Mõts oli kahe sõidu kokkuvõttes üheksas (MX1-klassis kolmas). Külgvankrite klassis saavutasid Sõmerpalu motoklubi esindavad Urmas Sugasep ja Veiko Parksepp teise koha. Meistrivõistluste otsustav kolmas etapp sõidetakse 26. veebruaril Kose rajal.

Võrulannad tänases mängus Pärnu naiskonnaga suurt külalislahkust üles ei näidanud

Võru võrkpallinaiskond alistas Eesti meistriliigas täna koduplatsil Pärnu VK 3:1 ja sai põhiturniiri kolmandas ringis seega kirja oma esimese võidu. Esimeses kahes geimis panid võrulannad jõudude vahekorra kärmelt paika ja asusid 34 minutiga kohtumist 2:0 (25:16 ja 25:5) juhtima. Kolmas geim oli tasavägisem, kuid esialgu ei ennustanud veel miski, et Pärnu naiskond võiks võõrustajatele ohtlikuks

Raido Ränkel sõitis Jõulumäel Skandinaavia karikasarja sprindietapil välja viienda koha

Skandinaavia karikasarja etapil Pärnumaal Jõulumäel saavutas Raido Ränkel (pildil) täna meeste klassikasprindis viienda koha. Võru suusaklubi esindavat 21aastast noormeest edestasid norralane Kent-Ove Clausen, soomlane Antti Häkämies ning Vahur Teppan ja Algo Kärp, Ränkeli selja taha jäi finaalis Niklas Colliander (Soome). Naiste sprindis, mille võitis Triin Ojaste, jäi Kaija Udrase laeks veerandfinaal. Võrulannale läks kirja 16.

Anti Saarepuul jäi Rõbinskis MK-sarja sprindis napilt puudu poolfinaali jõudmisest

Anti Saarepuu tegi murdmaasuusatamise MK-etapil Venemaal Rõbinskis täna oma senise hooaja parima võistluse, vabatehnikasprindis jäi tal poolfinaali pääsust puudu vaid 0,1 sekundit. Lõpuprotokolli kanti 27aastasele suusamehele 13. koht. Saarepuu sai oma veerandfinaalis hea stardi ja püsis kogu sõidu juhtgrupis. Kolme mehe tulise finišiheitluse võitis sakslane Josef Wenzl, itaallane Federico Pellegrino kaotas talle 0,2 ja Saarepuu