Barca särgis Parksa lõi Võrumaal platsi puhtaks

Võrumaa meistriks ja Navi karikavõitjaks saalijalgpallis tuli Parksa meeskond, kes täna Võru spordikeskuses peetud turniiri finaalis alistas 5:0 Vastseliina. Parksa alustas finaali ladusalt kombineerides ning ehkki Marek Jenase ja Endrik Jägeri esimesed löögid vastaste väravast mööda vihisesid, avas Jüri Artemkin kuueminutise mängu järel ikkagi skoori. Napp pool minutit hiljem kasvatas Karel Kaarna vahe kaheväravaliseks. Teise

Võru spordikool sai esiliigas kaks 3:1 võitu

Võru spordikooli võrkpallimeeskond parandas nädalavahetusel Eesti esiliigas oma tabeliseisu kahe 3:1 võiduga. Eile mängiti selle tulemusega kodus üle Luunja/Ülenurme ja täna võõrsil Pärnu VK duubelmeeskond. Eilse kodumängu esimeses geimis lõhkus Võru vastase mängu oma serviga — kokku löödi seitse ässa, neist kolme autoriks Sander Punamäe, vahendas Võru VK koduleht. Geim võideti 25:10. Teises geimis näitasid

Andres Raja ja Ashton Eaton andsid seitsmevõistluses esmaklassilise etenduse

Andres Raja püstitas täna Tallinnas lõppenud rahvusvahelisel võistlusel seitsmevõistluses 6114 punktiga uue Võrumaa rekordi, oma senist parimat tulemust parandas ta seejuures 148 silmaga. Veelgi võimsam oli ameeriklane Ashton Eaton, kelle kogutud 6568 punkti on uus maailmarekord. Teise võistluspäeva alustuseks parandas 29aastane Võru Lõunalõvi klubi kergejõustiklane 60 meetri tõkkejooksus 0,02 sekundiga isiklikku rekordit, saades ajaks 7,83.

Võrulaste play-offi pääs muutub üha kahtlasemaks

Võru võrkpallimeeskond pidi täna Schenkeri liigas vastu võtma neljanda järjestikuse kaotuse, Jelgavas jäädi sealsele Biolars-Olainele alla 0:3. Võrulastel olid pärast eilset puhkepäeva taas rivis kõik tugevamad ning sihiks play-offi pääsuks nii vajaliku punktilisa hankimine. Võru VK kodulehe kirjeldusel jäädi avageimis esimeseks tehniliseks vaheajaks 7:8 kaotusseisu. Seejärel lasti vastastel sisse teha kolmepunktine vahe ning seisul 8:11

Võru VK/SK alistas Audentes/Noortekoondise 3:0

Eesti naiste võrkpalli meistriliigas alistas Võru VK/SK täna võõrsil Audentes/Noortekoondise 3:0. Geimides andsid võrulannad vastastele vastavalt 17, 17 ja 22 punkti. Meistriliiga liidrite mängus võitis Viljandi Metall kodus GMP 3:1 ja tänases kolmandas kohtumises Tallinna Ülikool võõrsil TÜ/Eedeni 3:2. Põhiturniiri lõpuni jääb veel kaks vooru ning neis võõrustavad võrulannad turniiritabeli kaht tugevamat naiskonda. Tuleva nädala

Sirli Hanni oli Tamsalu-Neeruti sõidul kiireim naine

Täna Virumaal toimunud 44 km pikkusel 14. Tamsalu-Neeruti maratonil oli kiireim naine ajaga 2:24.49 Sirli Hanni, üldjärjestuses sai Vastseliinast pärit suusataja 94. koha. Maratoni üldvõit läks Indrek Tobrelutsule, kelle võiduaeg oli 2:04.44. Parima Võrumaa mehena sai Artur Palok 11. koha. Tamsalu-Neeruti maraton kuulub ka Estoloppeti sarja. Eile toimunud 38 km pikkusel Kõrvemaa suusamaratonil, mille võitis

Anti Saarepuu sõitis MK-etapil Eesti teatenelikus

Eesti teatemeeskond, kus ankrumeheks oli Anti Saarepuu, sai täna murdmaasuusatamise MK-sarja etapil Venemaal Rõbinskis 4 x 10 km teatesõidus üheksanda koha. Esikoha võitnud Venemaa I nelikule kaotas Eesti, kus sõitsid veel Peeter Kümmel, Kein Einaste ja Kaspar Kokk, ligi viie ja poole minutiga. Võistkondi startis kümme ning Eesti oli neist viimane, kes tulemuse kirja sai.

Raido Ränkel teist päeva järjest esikuuikus

Raido Ränkel tuli Skandinaavia karikasarja etapil Jõulumäel täna 15 km klassikasõidus kuuendaks. Esikoha võitnud Karel Tammjärvele kaotas Võru suusaklubi esindav noormees 32 sekundiga. Lisaks Tammjärvele edestasid Ränkelit veel vaid Hans Petter Lykkja (Norra), Lari Lehtonen (Soome), Jaak Mae ja Øyvind Gløersen (Norra). Tamar Järv (+6.07,5) jäi 64 lõpetanud mehe seas viimaseks. Naiste 10 km klassikasõidu