Võru korvpallurid kaotasid TÜ/Rockile 43:116

Eesti meeste meistriliigas jäi Võru korvpalliklubi täna võõrsil rekordskooriga alla tiitlikaitsjale TÜ/Rockile. Kui eelmises kohtumises oli Võru Rockile kaotanud 72 punktiga (62:134), siis täna kärises vahe veel ühe punkti võrra suuremaks ja punkte suutsid võrulased visata vaid 43. Võru jäi poolteise minutiga 0:8 kaotusseisu ja edasi vahe aina kasvas. Esimese veerandaja kaotasid võrulased10:32 ja poolaja

Võru Heliose poisid tulid Lootos Cupil kolmandaks

FC Heliose Võru jalgpallipoisid saavutasid pühapäeval Põlvamaal Ahja spordihallis peetud Lootos Cupi 2003. aastal sündinud poiste turniiril kolmanda koha, seejuures oldi ainsad, kes turniiri võitjaks tulnud Riia FK Baltikat võita suutsid. Treener Jaanus Vislapuu sõnul alustati alagrupimänge 3:0 võiduga Põlva Lootose Lepatriinude üle, seejärel kaotati 0:1 Läti FK Super Nova I meeskonnale. Järgmises mängus mindigi

Jakob Udrasele B-klassis kaks hõbemedalit

Kuutsemäel nädalavahetusel toimunud Eesti B-klassi meistrivõistlustel mäesuusatamises võitis võrulane Jakob Udras nii suurslaalomis kui ka slaalomis hõbemedali. Samas peetud Valgamaa lahtistel meistrivõistlustel oli Johanna Udras D-klassi tüdrukute slaalomis teine ning Romert Rehe C-klassi poiste samal alal neljas.