Priit Narusk põrutas tiirus pooled lasud mööda

Laskesuusatamise MK-sarja etapil USAs Fort Kentis eksis Priit Narusk täna 10 km sprindis tiirus viiel lasul kümnest ja sai 71 lõpetaja seas 63. koha, mis tähendas ühtlasi seda, et jälitussõitu võrulane ei pääsenud. Esikoha võitis norralane Emil Hegle Svendsen, Narusk kaotas talle kolme minuti ja 8,5 sekundiga. Priit Viks oli 48. ja Daniil Steptšenko 68.

Rahvaliigas seisavad ees play-offmängud

Eesti võrkpalli rahvaliigas on lõppenud B-tugevusgrupi Lõuna regiooni alagrupimängud ning ees seisab play-off. Meeste ühes poolfinaalis läheb B alagrupi võitnud Võru meeskond Männiokas vastamisi Tarvastu võrkpalluritega, teises poolfinaalis on Lasva valla vastaseks Tartu VK Sahkar. Naised jätkavad veerandfinaalidega, kuhu jõudis kolm Võrumaa naiskonda. A alagrupis kaotuseta lõpetanud Võru vald mängib Tartu naiskonnaga, mis kannab nime

Leokite hooaja avastardini jääb kümmekond päeva

Itaalia tehasemeeskonda TM esindavad Tanel ja Aigar Leok valmistuvad praegu täie auruga peatselt algavaks motokrossihooajaks, esimene võistlus on neil kavas juba kümmekonna päeva pärast. Hiljuti testis TMi meeskond rattaid ja mehi Sardiinias ning mõlemad Leokid jäid tulemustega rahule. „Sõidan praegu niipalju kui vähegi võimalik. Ettevalmistus hooajaks on kulgenud minu jaoks hästi, tervis on korras ja

Esikohasoosikute mängu võitis kindlalt Antsla vald

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel olid eile Puigal vastamisi peamised esikohapretendendid Antsla vald ja Võru vald/Hundijalg/Rantipol ning 104:68 (63:29) jäi kindlalt peale tiitlikaitsja Antsla vald. Võitjate parimana viskas Silver Kuuba 24 punkti, kaotajatele tõi kaheksa kolmepunktiviset tabanud Tanel Kimask 36 silma. Kaks mängu peeti eile Parksepas. Esimeses neist purustas Parksepa SK/Võru Kuperjanovi pataljoni meeskonna koguni 92:28 (46:19;