Rõuge karika võitis Metsavenna hokiklubi

Täna toimunud Rõuge Hockey Cupi võitis Metsavenna HK, kes turniiri finaalis alistas Mõisa Aida 4:3. 3.-4. koha mängus võitsid Võru Punatiivad Rõuge Snaiprid/Rantipol/Nornia 4:2 ning 5.-6. koha mängus Rõuge Snaiprid/Saunamaa FC Spordibaasi 6:5. Metsavenna hokiklubi võidukasse meeskonda kuulusid Meelis Mõttus, Ragnar Rebane, Raul Rebane, Jaan Parts ja Tauno Tulviste. Metsavenna HK võidukas meeskond. Foto: Võrumaa

Asko Anipai võitis 400 meetri jooksus hõbemedali

Asko Anipai võitis täna Tallinnas Lasnamäe spordihallis alanud Eesti sisemeistrivõistlustel kergejõustikus 400 meetri jooksus hõbemedali. 21aastase Võru Lõunalõvi kergejõustiklase aeg oli 50,16. Kindlalt kulla võitnud Rasmus Mägile kaotas Anipai 1,75 sekundiga, pronksi saanud Rivar Tippu edestas ta aga 0,56 sekundiga. Võru kergejõustiklastest oli täna võistlustules veel vaid Mariana Kappinen, kes sai 60 meetri jooksus 8,16ga

Võru meeskond jäi pärnakatele kindlalt alla

Schenkeri võrkpalliliigas kaotas Valio Võru VK täna Pärnus sealsele võrkpalliklubile 0:3 ja jätkab paremustabeli eelviimasel real. Võrulased suutsid tabelis teist kohta hoidvate pärnakate vastu täna geimides välja võidelda vastavalt 18, 15 ja 22 punkti. Vastastele jäädi alla kõigis mänguelementides. Võru klubi suurim punktitooja oli täna 10 (-3) silmaga Oliver Kallion. Pluss-miinus-süsteemis jäi võrulastest ainsana plusspoolele

Võru VK/SK sai Viljandi Metallilt ühe geimi kätte

Võru võrkpallinaiskond kaotas Eesti naiste meistriliigas täna koduplatsil küll Viljandi Metallile, kuid suutis turniiri favoriite sel hooajal peetud omavahelistes kohtumistes esimest korda geimivõiduga üllatada. Esimeses geimis suutis Võru naiskond külalistele vastupanu osutada seisuni 8:9, siis tegid vastased vahe sisse ja geimi lõpuks olid numbrid koduvõistkonna poolt vaadatuna 18:25. Teise geimi võitsid viljandlannad pingevabalt 25:12 ja

Andsumäel võisteldi Jaan Kaarna mälestuseks

Võru külje all Andsumäel täna peetud Jaan Kaarna mälestusvõistlusel suusahüpetes ja kahevõistluses, mis oli ühtlasi ka nende alade noortesarja teine etapp, saavutasid Võru spordikooli poisid neli esikolmikukohta. Kuni 14aastaste poistest tuli Günter-Duncan Mandli mõlemal alal teiseks ning kuni 10aastaste poistest oli Joosep Perv mõlemal alal kolmas. Kuni 10aastaste tüdrukute mõnevõrra hõredamas konkurentsis saavutasid Võru spordikooli

Raido Ränkel tuli Alutaguse maratonil kolmandaks

Võru suusaklubi esindav Raido Ränkel saavutas täna Ida-Virumaal Pannjärvel toimunud 13. Alutaguse suusamaratonil Vahur Teppani ja Eeri Vahtra järel kolmanda koha. Teppani võiduaeg 40 km pikkusel distantsil oli 1:52.52,3, Vahtra kaotas talle 0,7 ja Ränkel 1,7 sekundiga. Kristjan Tattar (Vastseliina SK) sai 20. koha. Kiireim naine oli Piret Pormeister, kes ületas finišijoone üldjärjestuses 61. kohal

Rõuge korvpallurid võitsid Osulat 101 punktiga

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel sündis eile resultatiivsusrekord, kui Rõuge meeskond alistas koduplatsil Osula koguni 149:48 (67:27). Kuus kaugviset tabanud Jorma Drenkhan viskas võitjate kasuks 30 punkti, kaotajaist oli 17 silmaga parom Jüri Rešetov. Üleeile võitis Hundijalg 33 Sõmerpalus Toftani 74:71 (32:43; Veljo Vares 37 — Marek Kasuk 19).