BC Kalev/Cramo võttis Võrus kohustusliku võidu

Võru KK kaotas Eesti meeste meistriliigas täna koduplatsil BC Kalev/Cramole 67:102 (30:53). Mängu saatus otsustati juba esimesel veerandil. Favoriidi rollis olnud pealinlased haarasid mänguohjad kohe enda kätte. Võru meeskond jäi poolteise minutiga taha 0:7 ja kaotas esimese veerandaja 16 punktiga (15:31). Kalevlastest oli hoos Kaido Saks, kelle arvele kogunes kümne minutiga üksi sama palju punkte

Üks kahest Heliose karikast jäeti Võrru

Ligi 150 last pea kümnest jalgpalliklubist togis nädalavahetusel Võrus palli esimesel Helios Cupil. Ühe kahest karikast jätsid võõrustajad koju. FC Heliose Võru I meeskond võidutses 2002. aastal sündinud poiste turniiril, mis toimus laupäeval. Alagrupis võideti Tartu JK Tammeka kollane võistkond 2:0, SK Võnnu 1:0 ja Valga FC Warrior 2:1. Poolfinaalis saadi 0:0 lõppenud normaalaja järel

Rei noortele judokatele viis auhinnalist kohta

Võru Rei judokad võitsid nädalavahetusel toimunud Tallinn Judo Cupil viis esikolmikukohta. Parimana saavutas Erik Roosik (-38 kg) C-klassis teise koha, finaalis kaotas ta lisaaja lõpusekunditel Mark Altosaarele. Pronksmedaliga lõpetasid võistluse Joosep Kikas (-30 kg) ja Janari Pähn (-60 kg). D-klassis tuli kolmandaks Andri Pähn (+34 kg) ning B-klassis Rene Sulg (-46 kg). Tihedas konkurentsis jõudis