Võru võrkpallurid esitasid TTÜ vastu mannetu partii

Tänase 0:3 kaotuse järel TTÜ meeskonnale sai selgeks, et Valio Võru VK võrkpalluritel sel hooajal Schenkeri liigas play-offi asja pole. Võru spordikeskuses peetud mängu esimene geim oli tasavägine seisuni 8:8. Seejärel haarasid mänguohjad külalised ja Võru jäi taha 10:16. Väljakuperemeeste peatreener Urmas Tali saatis Ats Horni asemel sidemängijana platsile Tauno Lipu, kuid kasu sellest polnud

Eesti järelkasv sai segateatesõidus 15. koha

Tšehhis Liberecis lõpule jõudnud X Euroopa noorte taliolümpiafestivalil sai Eesti võistkond, kus viimast vahetust sõitis Rene Zahkna, täna laskesuusatamise segateatevõistlusel 20 tiimi seas 15. koha. Esikoha võitis ülekaalukalt Saksamaa. Eesti kaotas võitjatele ligi 14 minutiga.