Schenkeri liiga põhiturniir läheneb lõpule

Schenkeri võrkpalliliiga liidrite mängus võitis Pärnu VK täna võõrsil Tallinna Selveri 3:1 (-23, 27, 23, 27), eile oli Selver 1:3 kaotanud ka Riia Lase-R’ile. Rakvere Grossi Toidukaubad jäid võõrsil 0:3 alla nii Poliurs/Ozolniekile kui ka Jelgava Biolars-Olainele. Veel kaotas Kaliningradi RGU-Jantar Tartu Pere Leivale 0:3 ja Biolars-Olaine Pärnu VKle 1:3. Valio Võru VK oli nädalavahetusel

Jätka lugemist →

Leokid näitasid Mantova krossil head minekut

Tanel Leok alustas motokrossihooaega Itaalias Mantova tähtede krossil saavutatud teise kohaga, teine oli ta ka kõigis kolmes võistlussõidus. Hästi sõitis ka pärast mullust rasket vigastust sellisel tasemel esimese võistluse teinud Aigar Leok. Avasõidus tegi TMil sõitev Tanel Leok hea stardi ja püsis kuni viienda ringini liidrikohal, siis tuli tal endast mööda lasta David Philippaerts (Itaalia).

Jätka lugemist →

Võru spordikool lõpetas esiliigas vahegrupimängud

Võru spordikooli meeskond lõpetas mängud Eesti meeste võrkpalli esiliiga vahegrupiturniiril võidu ja kaotusega. Eile kaotati võõrsil Põltsamaa Felixile 0:3 (-16, -9, -19) ja täna võideti kodus Narva SK Energia/VK Viktoria 3:0 (22, 20, 17). Vahegrupis 7.-11. kohani said võrulased kaheksast mängust neli võitu. Play-offi esimeses ringis minnakse nagu mullugi vastamisi Pärnu VK II meeskonnaga, kellele

Jätka lugemist →

Tartu maratonil oli võrulastest parim Lauri Sild

Täna sõidetud 40. Tartu suusamaratonil oli Võrumaa sportlastest 50. kohaga parim orienteeruja Lauri Sild, kel 63 km läbimiseks kulus aega 3:04.17. Käreda pakasega kiuste toimunud maratoni võitja otsustas grupifiniš, kus nelja suusataja hulgas näitas parimat lõpukiirust rootslane Jerry Ahrlin. Võitjale järgnesid norralased Anders Aukland ja Simen Østensen ning rootslane Jörgen Brink. Ahrlini lõpuaeg oli 2:41.23.

Jätka lugemist →

Võru suusasprinterid veerandfinaali ei pääsenud

Murdmaasuusatamise MK-sarja etapil Drammenis ei õnnestunud võrulastel täna vabatehnikasprindi kvalifikatsioonist edasi pääseda. Anti Saarepuu kaotas eelvõistluse võitnud rootslasele Emil Jönssonile (aeg 3.00,03) 8,78 sekundiga ning pidi leppima 50. kohaga. Veerandfinaali pääsust jäi Saarepuul puudu 2,34 sekundit. Raido Ränkel kaotas Jönssonile 10,04 sekundiga ja oli 57. Veerandfinaali jõudsid eestlastest Vahur Teppan (27.) ja Andres Kollo (28.),

Jätka lugemist →

Timmo Mõts sai teist etappi järjest teise koha

Eesti kestvuskrossi karikavõistluste järjekordsel etapil, mis toimus täna Pärnu lennuvälja motopargis, saavutas Timmo Mõts soolomootorrataste klassis Ardo Kauriti järel teise koha. Enne viimast etappi on Mõts Kauriti järel teisel kohal ka sarja kokkuvõtes.

Võrumaa hokimehed jäid lõunanaabritele alla

Vastse-Roosas ja Lätis Apes eile toimunud hokiturniiril „Piiri litter 2011” ei õnnestunud Võrumaa klubidel lätlastele vastu hakata ning lõunanaabritelt tuli vastu võtta kindlad kaotused. Turniiri 5.-6. koha mängus läksid Rõuge Snaiprid ja Metsavenna HK omavahel vastamisi ning kindel 5:0 võit kuulus Rõugele. Kaksikvõidu saavutasid Ape meeskonnad, kolmas oli Aluksne ja neljas Maliena.

Enamik esikohti läks külalistest krossimeestele

Sõmerpalu motohallis eile toimunud Adrenalin Arena karikasarja teisel etapil võitsid esikoha Vytautas Bucas (MX1; 4. Timmo Mõts), Davis Ivanovs (MX2; 4. Janno Schmidt), Arminas Jasikonis (85 cm3; 2. Jan Jakobson), Arnas Milevicius (65 cm; 4. Gerret Johanson) ja Meico Vettik (50 cm3).